Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy 4 órás árú...

Mennyit keres egy 4 órás árú feltöltő a Tescoban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
kb 30 ezer forintot
2011. szept. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
valakinek van esetleg tapasztalata?
2011. szept. 20. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól írta első, kb. 30.
2011. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sumergo ***** válasza:
69%
Személyügyön dolgoztam évekig TESCO-ban. Nem tudom tudnának-e annyit fizetni, hogy még egyszer visszamenjek oda dolgozni. Az igazgatók, felső vezetők csak olyanok lehetnek, akik embertelenek, szívtelenek. Évek alatt 1 olyan áruház igazgatóval találkoztam, aki tényleg normális volt. Elvárják, hogy ne egyél, ne igyál a 8 óra alatt ( ha 4 órás vagy is van olyan, hogy 8-at kell dolgozni, akkor az 2 napnak számít), ha a munka úgy kívánja, és az is természetes, hogy esetenként ajándékba ráhúzol akár 1-1 órát is. Az ottani vezetők mind azt gondolják, hogy azért az éhbérért, amit adnak, az életedet kell adjad a TESCO-ért. Nagyon szar hely, persze ha nincs más választás, átmenetileg ki lehet bírni, de hosszú távon mindenkit óvok ettől a cégtől.
2011. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
pedig én is a tescoba mennék dolgozni.most jól elvetted a kedvem tőle..na de talán találok mást:)
2011. szept. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Auchanba azért jobb a helyzet,menj oda!;)
2011. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
aranyszabály: tescoba, mekibe ne menjetek dolgozni.
2011. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és valaki dolgozott már az egri tescoban?
2011. szept. 20. 12:00
 9/9 anonim ***** válasza:

"aranyszabály: tescoba, mekibe ne menjetek dolgozni."


Tökéletesen igaza van! Ebbe a kettőbe nem szabad elmenni dolgozni. Söt ez a két hely maradjon a legutolsó lehetőség mindenki számára.

2012. jan. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!