Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetne eladónak...

Gordon Freeman kérdése:

Hogyan lehetne eladónak bekerülni egy Alexandra könyvesboltba? (aki ott dolgozik, vélemény? )

Figyelt kérdés
Kereskedelmi végzettségem van de nem sokat érek vele...
2011. szept. 22. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

írsz egy önéletrajzot, beküldöd nekik és/vagy bemész vele a boltba és odaadod az üzletvezetőnek


de ha ilyen gyámoltalan vagy, nem biztos, hogy a kereskedelemben a helyed

2011. szept. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
bekaphatod, első! :)
2011. szept. 22. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

sőt az ilyen ocsmány modor sem épp kereskedelembe való, mit fogsz csinálni, ha a kedves vevő elküld a ku.rva anyádba?


[link]

[link]


ész is kéne ám, pláne kasszakezeléshez

2011. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kösz a linkeket!
2011. szept. 22. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Én egyszer beadtam a jelentkezésemet,úgy hittem Isten is Alexandrásnak teremtett:)bár kicsit tartottam az összeszokott kollektívától,de a könyveket és az embereket szeretem.Végül egy szódásszifon szemüveges lányt vettek fel,aki nem tud mosolyogni,pedig már hónapok teltek el,és a múltkor keresett könyvem(alapmű)címét olyan szinten elértette,és kezdte úgy keresni,hogy magam is elcsodálkoztam.Nem akartam gonosz lenni,de szerintem ez protekció volt.
2011. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként én is azt mondom,mindenekelőtt add le az önéletrajzodat.Így ha keresnek valakit,Te az elsők között leszel.
2011. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát igen, bizony az elmúlt 2-3 évben jöttem rá én is,hogy semmi sem célravezetőbb mint az aktív kapcsolatépítés, ami sajnos borzasztóan nehéz...:/
2011. szept. 22. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

Ismertem egy Alexandra boltban dolgozót.Könyvtáros végzettsége van, diplomás....No comment.

Nos, például nekem is van itthon egy kisebb könyvtáram, mert imádok olvasni, annak ellenére, hogy csak eladói végzettségem van és biztos vagyok benne, hogy egy könyvesboltban is gond nélkül ki tudnám szolgálni a kedves vevőket.De nincs mese, könyvesboltba bölcsész kell.

2011. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!