Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meki, munka. Kezdem unni hogy...

Meki, munka. Kezdem unni hogy mindig én hivogatom őket. Van szerződésem, még sem keresnek már mióta. Mit csináljak? BővLent

Figyelt kérdés

10-én kötöttem szerződést,másnap fel is hívtam őket hogy akkor mikor menjek orientációra.Ott azt mondták hogy majd hívnak.Oké,felhívtak 1-2 nappal rá hogy menjek be múlthét kedden.Még aznap felhívtak,hogy még sem lesz jó,mert a diákvezetőm nem ér rá(nem emlékszem az indokra h miért nem),és h majd hívnak később h megbeszéljünk egy új időpontot.Azóta semmi hívást nem kaptam,csütörtökön hívtam őket hogy akkor mikor menjek,azt mondták h szólnak a diákvezetőmnek és hívni fog.Pénteken felhívott a rébusz h mikor megyek dolgozni stb,elmondtam hogy mi volt,erre a válaszuk az volt h a diákveztőm szabin volt,de hív minél hamarabb. Azóta se kaptam hívást,ma megint felhívtam őket,megint azt mondták hogy majd szólnak neki este(akkor lesz bent a dv-m),és hívni fog ő személyesen.


Megint ezt mondták,már elfogyott a türelmem. Mit csináljak? Hívjam fel őket akkor,amikor bentvan a diákvezetőm vagy mi?


2011. szept. 26. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Van szerződésed, abban mi áll: munkába állás dátuma mi?, ledolgozott munkaóra után kapod majd a fizut?

Ha a munkába állás dátuma már elmúlt és nem ledolgozott órát néznek, akkor csak várj, hogy hívjanak. Közben persze keress tovább munkát! Viszont ha ott van a szerződésed, és majd a fizetés napján nem kapsz egy fillért se, mondván bent se voltál, akkor irány a Munkaügyi Felügyelőség. Elmondod nekik mi volt, hányszor hívtad őket, milyen válaszokat kaptál stb. Aztán majd ott segítenek, hogyan tovább.

2011. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az van a szerződésemben hogy a munkába lépés napja:2011.09.10.

Ledolgozott munkaóra után kapom a fizetésemet,elvileg október közepén utaltak volna,ha most egyáltalán dolgoznék.10-e óta nem kaptam egy normális időpontot se hogy mikor menjek be egyáltalán az orientációra. Szerintem ez már kicsit...

2011. szept. 26. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!