Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy keressek Angliában munkát!?

Hogy keressek Angliában munkát!?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Angliában élek, jelenleg még nincs munkám, az angol nyelvet alap szinten beszélem! Mit tudnátok ajánlani hogyan kezdjek neki állást keresni? Takarítói, szobalányi, mosogatói állásra gondoltam! Csak menjek be ilyen helyekre és kérdezzem meg? Kint élők tapasztalatait, tanácsait várom első sorban, de mindenkitől várok hozzászólást!
2011. szept. 27. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Helló! Vidd be az önéletrajzodat minden olyan helyre, ahol szívesen dolgoznál és van felvétel.("Staff wanted").


Emellett nézegesd a gumtree.com oldalt, sok állást hirdetnek és küldd el a CV-det!


Vagy vedd meg a Loot nevű újságot(főleg a csütörtöki számot) sok állásajánlat van benne. Meg persze regisztrálj be jó pár agencyhez, és ők majd kiközvetítenek!


Emellett írhatsz magyar fórumokra, iwiwre ott is szoktak ajánlani.


Én 2 hete jöttem, jövő héten hétfőn kezdek dolgozni, minden segítség és ismeretség nélkül találtam konyhai kisegítést 8-tól 4-ig. (Hétfőtől-péntekig dolgozom). Ja és én is kb. alap angollal rendelkezem.(Megértem amit mondanak, és nagyjából válaszolni is tudok rá.) Mindenem magam intéztem(NI szám, bankszámla, szállás, stb.)



Csak egy kérdés! A munkakeresési módszereknek miért nem jártál utána amíg otthon voltál? Nem szabad felkészületlenül kijönni!

2011. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia!Köszi a válaszod!Úgy jöttem,hogy lesz munkám,egyik ismerős szerezte,egy étterembe lett volna felszolgálás,csak most a főnök meg mégsem vesz fel embereket,inkább azt a keveset dolgoztatja,aki van neki!ezért keresek más melót!mennyi az óra béred?Hol találtad a melót?melyik részen vagy?
2011. szept. 27. 14:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Észak-Londonban a 2-es és 3-as zóna határán lakom a Manor House metróállomáshoz közel. A munkahelyem kb. 25 percre van a lakhelyemtől. Este 18:30-tól pedig nyelviskolába járok 20:30-og, hogy fejlesszem az angolom és el tudjak helyezkedni a szakmámban a későbbiekben. Ja, az órabérem 7 font/óra.
2011. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, a munkát pedig úgy szereztem, hogy láttam egy kiírást az étteremben, bementem az önéletrajzommal, a főnök megnézte, azt mondta hogy másnap menjek be és megnézi hogyan bírom a munkát egy próbanap keretében. (A próbanapot ki is fizette minimálbérrel számolva.) A próba nap után pedig hozta is a szerződést, melyet átolvastam, aláírtam, jövő hétfőn kezdek.
2011. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az egyik válaszadótól kérdezném, aki konyhán dolgozik. Melyik városban dolgozol és melyik cégnél? Hol lehet konyhán dolgozni reggel 8tól délután 4ig? Én is dolgoztam konyhán, a Mcdonald's-nál és általában délután 4től éjjel 1-2ig. Witneyben.
2011. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!