Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka, iskola mellett...

Diákmunka, iskola mellett (17évesen)?

Figyelt kérdés

Van itt valaki aki iskola mellett dolgozik?

~Tapasztalatok?

~Hogy bírjátok, hányra mentek-hánykor végeztek?

~Marad idő tanulni?

~És mit dolgoztok?

Nagyon fontos lenne, köszi nektek !!


2011. okt. 2. 17:21
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én dolgoztam iskola mellett és nekem jó tapasztalataim voltak. Suliban voltam 3ig aztán fél 4kor már egy irodában dolgoztam este 7ig. Este hazamentem és tanultam 10ig. Nekem jó volt az iroda,sokat tudtam fénymásolni,barátaim lettek ott is és volt zsebpénzem. Amikor nem dolgoztam ellustultam és suli után mindig fáradt voltam. Engem fitten tartott. Azért nem leányálom,mert nem igazán volt szabadidőm. Én 15 éves korom óta dolgoztam,de eleinte kisebb munkákat vállaltam. Adatrögzítés,tapsolás a kibeszélő műsorokba,aztán telefonos és jött az irodai. Mikor megszereztem a szakmám kiléptem a cégtől. Ha energikus vagy hajrá,de nem szabad engedni,hogy a tanulás rovására menjen. Volt olyan is aki a suli után ott maradt főállásba a cégnél. Én nem mert Eü pályára léptem. Sok sikert!

2011. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

További válaszokat is várok még !!! (SOS)


Kedves Válaszoló, köszönöm szépen hogy megosztottad velem, és mi volt a feladatod az irodában?

2011. okt. 2. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!