Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjam le a nyelvtudásom...

Hogyan írjam le a nyelvtudásom az önéletrajzban? Sürgős!

Figyelt kérdés

Egy önéletrajz szerű kérdőívet kell kitöltenem egy cégnek. Nyelvismeretben arra kérdeztek rá mire tudom használni a tudásom. (nem nyelvvizsgákat kérdeznek)

A problémám az, hogy van egy nyelvvizsgám németből, de már vagy 6 éve nem használtam és szinte teljesen elfelejtettem.

Angolból viszont még nincs nyelvvizsgám (most készülök rá),de többet tudok belőle mint németből.

Hogyan írjam le hogy milyen szinten állok az egyes nyelvekből?


2011. okt. 20. 18:02
 1/2 anonim válasza:

NYELVISMERET

(gyenge-közepes-jó-kiváló-anyanyelv)

Magyar nyelv Beszéd Olvasás Írás

anyanyelv anyanyelv anyanyelv

Idegen nyelvek Beszéd Olvasás Írás

Angol kiváló kiváló kiváló

Olasz közepes közepes közepes

2011. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szard le a nyelvvizsgákat,ahogy kilépsz az iskolából,az senkit sem érdekel majd.Ami számít,az a NYELVTUDÁS,de azt meg úgyis teszteli majd a cég az állásinterjún.

Tehát lehet valakinek csilivilli nyelvvizsgája,ha ott nem tud megszólalni...


Leírod,hogy: German - intermediate

English - upper-intermediate


Ja,és ne írd bele a magyart,hogy az anyanyelveden tudsz,arra senki nem kíváncsi:)


Sok sikert kívánok!

2011. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!