Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért tud ennyire bosszantani,...

Miért tud ennyire bosszantani, hogy nem képesek visszahívni?

Figyelt kérdés

Munkáról van szó.Sehova nem vesznek fel dolgozni, kisebb üzletekben érdeklődtem, sehova nem keresnek munkavállalót, nagyobb üzletekből pedig nem kapok választ, pedig kérvényt is adtam be.

Múlthéten felhívtak, hogy lehet menni abszolvens praxra, nem fizetnek túl sokat, de elég lett volna. El is mentem a helyre, azt mondták majd hívnak, hogy fel e vesznek, vagy sem.Felhívtak másnap, hogy biztos akarom e munkát, azt válaszoltam,hogy igen, erre mondták, hogy jó, majd jelentkeznek. Na és azóta sem hívtak :( Párom tart el, 1 hónapban kapok 60 euró támogatást, de nem sok mindenre elég.Olyan rossz érzés...Örültem, hogy végre lesz munkám 6 hónapra,és nincs belőle semmi...


2011. okt. 4. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért van ez, mert mindenki a saját dolgával van elfoglalva. Hívd fel őket te, ha te nem intézed, senki nem fog vele foglalkozni. Legalábbis én csak ezt tapasztalom.
2011. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Ne foglalkozz avval ha nem hívnak vissza.

Folyton ezen jár az agyad, hogy nem hívnak vissza azért bosszant a dolog, ebbe bele lehet őrülni, nem éri meg, ne tedd, inkább örülj annak, h kapsz támogatást! Egyébként mire kapod azt a 60 euró támogatást? Hogy lehet ehhez hozzájutni? Én is kaphatnék ilyet?


25/N

2011. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
50%
Ez most külföld vagy Magyarország?
2011. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szlovákia.

Nem tudom hány éves korig lehet ezt kapni, de 2 hónapomba került, mig elintéztem, ezt is ismerettség által.

Külön élek a szüleimtől, nem kapok tőlük támogatást-ezért.

Be is mentem a szociálisra, ott azt mondták nekem, hogy nem lehet elintézni ezt a 60 eurót, mivel 25 éves korig a szülő tart el. Mondtam,hogy külön élünk, nem támogatnak...de csak mondta a magáét..Rá 1 hétre vittem a papírt, amit nem akart nekem oda adni..

2011. okt. 4. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem. Eddig azt se tudtam, h 25 éves korig a szülő tartja el a gyereket! Fura, én pl 18 évesen költöztem el otthonról.


25/N

2011. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én is akkor költöztem el.Elvileg a szülő 25 éves korig tartja el a gyerekét.Köszönöm,hogy írtatok..

Jó volt kiírnom magamból..

2011. okt. 4. 12:52
 7/8 anonim ***** válasza:

A cégeknél a napi normál munkájuk mellett kellene visszahívogatni a jelölteket. Erre nem mindig jut idő, illetve néha elfelejtik. Ha te akarsz valamit tőlük, akkor te hívd őket.

Velem is fordult már elő, hogy elfelejtettek felhívni, hogy fel szeretnének venni.

2011. okt. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most alapiskolából várom, hogy hívjanak..
2011. okt. 4. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!