Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalta ezt? Ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalta ezt? Ezzel engem akar bosszantani?

Figyelt kérdés

Elmondtam meg 5 honapja egy sracnak, hogy tetszik; o nem mondott ra semmit.

Ma mentem a baratnommel az utcan, o kinezett az ablakon es utanakialltott a baratnom utan, hogy szia XY! Nekem meg nem mondott semmit. Annyira rosszul esett. Engem mar 2 eve ismert, a baratnomet meg most ismerte meg fel eve.


2011. ápr. 11. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert egy bukó f*sz és sztem meg akart bántani, vagy azért csinálta, hoyg biztosan tudd h nem jössz be neki. Ne is foglakozz vele.
2011. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy nem ismert fel, vagy nemérdekled őt.
2011. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyik percbe kedves velem, meg integet is nekem, masik pillantaban meg eszre se vesz.

De en miert erzem azt, hogy ezzel akar engem idegesiteni, mert tudja, hogy tetszik nekem. Egyebkent a csajnak komoly kapcsolata van. Hogy lehet ekkora bunko? Elmondok neki, hogy tetszik, es o itt g€cizik velem.

Most ezek utan hogyviselkedjek vele?

2011. ápr. 11. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
tojd le magasról
2011. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy mit kéne tenned,de olvastam valahol,hogy a pasiknál állitólag kamaszkor után sem múlik el a "tetszik tehát bunkó vagyok vele"-effektus,szoval,hogy a pasi kiszámithatatlan viselkedése pontosan annak a jele,hogy odavan érted.Most vagy az van,hogy egy gyáva alak aki nem tud mit kezdeni ezzel az egésszel és igy fejezi ki magát ahogy fent is emlitettem,vagy tényleg egy bunkó f*sz aki csak játszik az érzéseiddel.Én a helyedbe megpróbálnám féltékennyé tenni,hátha akkor kapcsol és lép,ha meg nem tesz semmit akkor nem is érdemes rajta tovább rágódni.
2011. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!