Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy munkahelyen miért az az...

Egy munkahelyen miért az az ember a jó, aki lop, csal, hazudik?

Figyelt kérdés
Aki nem dolgozik az kap dicséretet,aki agyonhajszolja magát(én) az a szar ember,és állandóan én vok az akit felelőssé vonnak ha nincs kész időben a meló. Az emberek miért annyira kétszínűek,előttem mézes-mázosak a hátam mögött meg megy a k... anyázás. Miért ilyen megbizhatatlanok az emberek,hogyan ismerhetem fel azt akibe feltétel nélkül megbizhatok? Szeretném tudni,miért jó ha az ember nem becsületes,mert ha hazudik vki annak hisznek el mindent,ha az igazat mondom mindenki felvan háborodva,és szemétnek mondanak. Miért nincs igazság ezen a földön???
2008. márc. 13. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ezekre a kérdésekre keresem a választ a napokban. És kezdek rájönni, hogy nincs rájuk válasz. Ez van, el kell fogadni.
2008. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem ne bízz senkiben a munkahelyeden, ez aranyszabály!!Mert sosem tudhatod, h. mikor mondja vissza (persze elferdítve) olyan embereknek akiknek te nem szeretnéd.Mindig a rossz kell az embereknek és nem az őszinteség, ez a férfiaknál is így van.Inkább kell a hazug kurva ,mint egy becsületes normális,tiszta nő. Ne hajszold magad agyonra,mert te is látod h. nem éri meg...vedd lazábbra kicsit, én nevessél a többi hazug emberen...!!
2008. márc. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Én nem így látom. Szerintem csak rossz helyen dolgozol, de ha nincs más akkor íme egy bevált tanács. Ne abban biz aki minden áron a barátod akar lenni, hanem abban aki nem! Üdv. F
2008. márc. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sia!lehet kicsi vagyok meg (13 eves)de szentem azert vonnak felelossegre teged mert ugye aki nem dolgozik nem ejthet hibat.ez minden munkahelyen igy van.aki dolgozik,hibazik es ez a normalis.aki meg nem dolgozik az nem is hibazhat ,mert ugye nincs miben.d lehet tenyleg rossz munkahalyen dolgozol=x=S
2009. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!