Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan munkát keresek, ami...

Olyan munkát keresek, ami otthon végezhető, pénzt is lehet keresni vele és nem átverés? Van aki dolgozik ilyen munkakörben?

Figyelt kérdés
Kimondottan otthoni munkát keresek (internetes, gépelés, adatrögzítés, borítékolás stb.).GYED-en vagyok és keresetkiegészítésre lenne szükségem.
2009. ápr. 29. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éppen a napokban vettem fel a kapcsolatot egy olyan céggel akik ilyen otthoni munkát ajánlanak...Nos nem csodálkoztam,amikor jött az e-mail,hogy milyen jó munkák vannak minden körben...DE fizessem meg az árát annak,hogy ők elküldik nekem a bővebb infót...ÁTVERÉS mert ha igaz lenne akkor senki nem kelne fel hajnali 5 órakor,hogy elmenjen dolgozni havi 80-100 ezer Ft-ért ha otthon is végezhető internetes vagy boritékolási munkáért havi 150-200 FT-ot kereshetsz!
2009. ápr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Az előbbi vagyok,és elírtam !!!Nem havi 150-200 FT hanem havi 150.000-200.000 FT...Legalábbis a levélben ezt írták:De ha érdekel a levél amit elküldtek nekem akkor privát-mailben továbbíthatom neked,csak írj
2009. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Egy kedves idős szomszédom végig csinálta az otthoni munkát...Jelentkezett egy jól hangzó állásajánlatra(borítékolásra),és először fizetnie kellett az infóért.Majd kifizette az iratokat amiket neki kellett borítékolnia és postára adnia...Azt mondták neki,hogy azért kell fizetni az iratokért(ami majd visszajár neki)mert persze nekik is pénzbe került,és így biztosítják be magukat,hogy nem lép le a munkájukkal..A leveleket különböző cégeknek,vállalatoknak kellett elküldeni.A borítékot és a bélyeget neki kellett fizetni.Ők akkor fizetik neki vissza a költségedet ha valamelyik Cég vagy Vállalat visszaigazol nekik,és vásárolnak tőlük...Vagyis ha senki nem reagál a levélre,te sem kapsz egy fillért sem...A szomszéd nénike csinálta másfél hónapig mert bízott bennük...Sok pénzt fektetett bele,és nem jött vissza semmi...Amúgy én úgy vagyok vele,hogy milyen állásajánlat az,ahol neked kell fizetni???Azért keress az ember munkát mert kell a pénz,és nem azért,hogy még oda is én fizessek!!Szóval azt tanácsolom,hogy vigyázz nagyon!!!
2009. ápr. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mennyire fér bele az idődbe én a picim mellett újságot terjesztettem.

Kb 10 órát dolgoztam hetene otthon,amíg a szórólapokat egymásba raktam és 10 órát kint,amíg kiterjesztettem.3 napos határidőim voltam,úgyhogy volt mindig,aki vigyázott rá!

Kb 90.000et kerestem meg vele,havi 80 óra munkával max.

De ez is hivatalos munka és GYED mellett nem megy.

A másik munkám a közvéleménykutatás volt.

Otthon egyesztettem telefonon időpontokat,vagy telefonon keresztül kitöltöttem a kérdőiveket (persze csak annál,aminél engedélyezve volt) ez mégjobb pénz.

Egy papírért kb 800-1000 ftot adnak és 10 perc alatt kész,persze ez bruttó ár.

Egy átlag hónapban 20 órát dolgoztam nekik 40.000ért!

2009. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.hó 29. 15:17

Én írtam a hozzászólást.

Sajnálom,de az elmúlt hónapok során több mint 100 levelet kaptam és őszintén mondom próbáltam segíteni,ahogy tudtam,de az ilyen jólfizető munkákért amúgy is tolonganak az emberek és nekem is iszonyat nehéz volt bekerülnöm.

Ahogy írtam 40ezret kerestem egy hónapban cirka 20 óra munkával.Én se csak azért dolgoztam ennyit,mert lusta voltam,hanem mert a ranglista alján állok és csak azt a munkát kaptam meg,ami a főállásúnak nem kellett,vagy szabadságolás idején a munkákat.

Lehet önzőn hangzik,de én is baromi szívesen dolgoznék nekik főállásban,heti 40 órában,de aki fölöttem áll se hülye és mond le erről a jó kereseti lehetőségről!

Szóval sorry,de nem tudok segíteni,mert van,akinek én adtam meg a főnököm elérhetőségét és most lesegetek,hogy még kevesebb a munka.

Azért sok sikert mindenkinek,Jó keresgélést!!!!

2009. júl. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!