Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthon végezhető borítékolós...

Otthon végezhető borítékolós munkát vállalt már itt vki?

Figyelt kérdés
Most nagyon padlón van a család, valamit szeretnék suli mellett vállalni. Újságban láttam ezt az otthon végezhető borítékolós munkát, kérdésem, hogy tényleg van ilyen, vagy csak átverés?
2011. okt. 7. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Borítékold! Átverés, soha ne menj ilyenbe bele! Majd ki kellene váltanod a csomagot, amit majd "borítékolnál", vagy nem is kapsz többet, vagy elviszik, de a pénzt" utalják?" A hirdetőnek megérte, eladoot neked valami. Ne menj bele !!!
2011. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez többnyire átverés. Én még senkiről nem hallottam, aki ezzel pénzt keresett volna.
2011. okt. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább diákmunka szövetkezeteknél nézelődj, az a tuti, ott nem vernek át.
2011. okt. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hatalmas átverés!!! Én már beleugrottam egyszer és 5000 Ft-om bánta. A lényege az volt, hogy küldtek egy csomó címet, ahová el kellett volna küldenem ugyanazt a levelet (csomagként), amit én is kaptam 5000 Ft-os utánvéttel, és amiben elméletileg a "munka" lett volna. Szemét módon visszaélnek a kétségbeesett munkanélküliekkel és pénztelenekkel.
2011. okt. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Anyukám egyszer elakart vállalni egy ilyen, küldtek neki egy levelet, hogy 5000 FT-ot ki kell majd fizetnie, és elhozzák az anyagot amit borítékolni kell....... Várt egy hetet és még egy levél jött amiért (elvileg) kikellet volna fizetnie 5000 FT-ot, de nem tette... ÁTVERÉS AZ EGÉSZ!

15/l

2011. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De ha átverés, az állam és az emberek engedik ezt? mert akkor én is simán létrehozhatok egy ilyen céget, és ha már havi 10 ember bedől, az is jó kereset kiegészítésnek :P

Ezek hogy nem buknak le?!

2011. okt. 10. 08:27
 7/9 anonim válasza:
100%
Dehogynem buknak le. Csak nem mindenki szalad a pénze után, nem fognak beperelni 5000 Ft-ért, mert nem éri meg, hanem hagyják a fenébe és tanulnak az esetből. Ellenben hallottam már olyanról, aki megkereste az illetőt, aki átverte és jól elagyabugyálta.
2011. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Átverés az egész! Az összes ilyen "keress pénzt netezéssel" meg MLM baromság egy nagy lehúzás. Különösen az a lenyúlásveszélyes ahol még nagy kani betűkkel ki is írják hogy "BIZTOS HOGY FIZET, 100%! NEM ÁTVERÉS, NEM MLM!!!4!!!!4!!4!44NÉGYNÉGYNÉGYNÉGYNEGYVENNÉGY!!"


Ezek speciel a sok dinkából élnek, aki beveszi hogy ezzel lehet pénzt keresni.

2013. ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igaz nem valószìnü hogy aktuális mèg a kèrdès de elmondanám hogy nem mind kamu èdesanyámèknak is volt ilyen kettő is ès igen is kaptak mellè pènzt is de ök semmit nem fizettek boritèkoltak, bio liszt zacskót gyártottak magokat csomagoltak igenis otthonról volt hogy suli után besegitettem èn is... èvekig csinálták nyugdij mellett csak van egy fontos tènyező ha keresel sose fizes semmit te èrte mert az már sántit ès te pènzt keresni akarsz nem pedig költeni ha lenne pluszod nem keresnèl munka lehetősèget, ja ès a neten utána tudsz nèzni lètező cèg e stb. röviden ennyi :)
2015. jún. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!