Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németül beszélni a főnökkel...

Németül beszélni a főnökkel telefonon, interjúként?

Figyelt kérdés
találtam egy munkát,mekibe keresnek Németországba dolgozókat és alapszintű nyelvtudást kérnek,kaptam is egy emailt hogy felveszik velem a kapcsolatot teefonon ahol a német főnökkel kell beszélnem,mert megakarja tudni hogy milyen a nyelvtudásom. Én idén érettségiztem és a német 3-as lett,de én ettől rettegek hogy egyből telefonon a főnökkel beszélni.félek hogy nem értem meg és csak azt hajtogatom majd hogy nicht fehrstehe:D voltam már kinnt egy nyarat németoszágban de volt hogy ott személyesen nem értettem mit mond egy német nem ám telefonba. félek hogy nincs nyelvérzékem pedig minden álmom hogy kinn dolgozhassak. segítsetek hogyan küzdhetem le ezt a félelmet?
2011. okt. 10. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen felesleges ezen paráznod.


Ha nem tudtok beszélni akkor mondod hogy sorry aztán ennyi. De mi van ha még is van annyira erös a beszéded, hogy felvesznek.


magyar cég közvetít?

2011. okt. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!