Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan, aki Forever...

Van itt olyan, aki Forever Living Product termékekkel kereskedik? Leírnátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Hogy jók a termékek, az nem is kérdés, és az MLM rendszerben is jó lehetőséget látok. A csatlakozást fontolgatom, egy olyan csapatba, ami jónak is tűnik, vagyis nagyon segítik egymást. Viszont akinek eddig beszéltem a tervemről, mind nagyon idegenkedve fogadták.
2011. okt. 11. 23:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó! Most nézem, hogy a gratulációmat lepontozták, pedig szerintem joggal gratulálhatok egy kismamának! Akkor már tudom, hogy melyik réteg miatt alacsony a válaszadási százalékaim átlaga - az ostobák miatt :D De most komolyan, miért baj, ha gratulálok egy kisbabának? Mert ha szerintetek ezt nem illik, akkor ti nem vagytok normálisak! Komolyan, annyi hülye él ebben az országban...
2012. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Én már arra is gondoltam, hogy a rendszer generál valahogy lepontozást...
2012. aug. 22. 13:51
 23/26 anonim ***** válasza:

A 15-ös a 18-as és a 20-as választ is én adtam, sőt még van másik is. És ott is eléggé eltérő eredmények vannak.

Ebben tényleg nincs logika, de nem is foglalkoztat.

2012. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Eszter858585 válasza:
43%

Nekem apukam csinalja, es jol keres, kezd beindulni az uzlet, mar feljebb kerult 1 vagy 2 "lepcsofokkal", most eppen Horvatorszagban nyaralnak az FLP jovoltabol (valami ertekesitesi versenyen nyertek az utat).

En is rendeltem mar termeket (az USA-ban elek), eddig jok a tapasztalataim.

2012. okt. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Badattitude ***** válasza:
94%
Horvátországban nyaralnak a nagy véreres, rongybatekert...:D 50-60-ezerért hallgatják az agymosást.Ennyi a beugró, ahol pár felsőbbrendűségtől szagló ripacs elbrekegi a nagy semmit. Ne várj gazdaságtant, üzletvitelt..Nincs tudomány, csak a lózungok. Nincs kampajgás, valagáztatás Porecben csak a szekta szintű agymosás...:D Ennyit a fater Horvát nyaralásáról...:D :D :D :D
2017. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 WBKlári válasza:
0%
Látod, most jó nagy butaságot írtál ide! Bizony, ha "megdolgozol" azért az üzleti szintért, akkor a porecsi 3 nap JÁR teljesen ingyen, a cég pénzén! Igen, ez egy üzleti hétvége szokott lenni, a minősülteknek nem kerül pénzbe sem a szálloda (5*-os) sem az ellátás, sem a belépők és bulik ára! Ha hiszed, ha nem, ez így van!
2019. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!