Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2011.10.10-én Közös megegyezés...

2011.10.10-én Közös megegyezés alapján felmondtam a cégnél ahol dolgoztam, másnapra azaz keddre igértek pénzt de még ma sem kaptam a volt főnök rossz anyagi helyzetére hivatkozott! (próbaidőn belűl történt a dolog) Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Kb 100ezerrel tartozik jogi útra terelni talán "felesleges" nem profitálnék belölle, valami köztes megoldás???
2011. okt. 12. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

én már egy hónapja várom a pénzt.

a tied sincs rossz anyagi helyzetben, mert fizetnie akkor is kellett volna, ha nem mondtál volna fel. csakhogy, éppen ezért neki van pénze pereskedni, neked meg nincs. és ezt ő is tudja.

nem igazán tehetsz semmit.

2011. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A köztes megoldást próbálod most.

Te mondod neki, hogy kéne a pénz, ami jár neked, ő leszarja.

Te még jobban mondod, ő még jobban leszarja.

Vagy kifizet, és akkor jóvan.

Mikor megunod, akkor jön a jogi út, ami az egyetlen lehetőség arra, hogy egy személyt vagy céget ténylegesen, végrehajthatóan kötelezzenek egy pénzösszeg kifizetésére.

2011. okt. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fizetési meghagyás a megoldás, de még várj pár napot


de e keverd a fogalmakat - próbaidő meg a közös megegyezés nem vág egybe ;)

2011. okt. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És akkor a nagy ember megint csak szo*atja kicsit vagyis engem, ez a szemét ku*va világ... És akkor most az én sport karrierem fogja vissza. Már ma a másik melóban kellene a szerzödést aláírni. Birkózóként nem fenyegethetem meg sőt még ha megrángatom is én szo*ok
2011. okt. 13. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!