Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a tescos (éjszakai)...

Milyen a tescos (éjszakai) árufeltöltős munka? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Diák munka lenne.
2011. okt. 13. 15:22
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy érted, hogy melyikre. Település? Kaposváron leszünk, száraz árut fogunk pakolni.
2011. okt. 13. 17:00
 12/24 A kérdező kommentje:
Mi az a béka? :P Ha valami vezetni való cucc, akkor annak nem örülök, nincs jogsim és eddig csak traktort vezettem. (nem röhög, együtt érez!) :D
2011. okt. 13. 17:02
 13/24 anonim ***** válasza:

Itt egy béka.


[link]


Hidraulikus raklapemelő a hivatalos neve :-). Jogsi nélkül is boldogulsz vele:-).

2011. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Aranyosak vagytok, hogy mindenre válaszoltok, kicsit parázok az estétől.


Kb. Hamar elmegy az a 8 óra vagy csak "vánszorog az idő?"

Én általában éjjeli bagoly vagyok, nappal csak punnyadok, este ébredek fel, így abban reménykedek, hogy bírni fogom. Eddig 3 nyáron keresztül fizikai munkát végeztem ingyen, úgyhogy talán még a nehéz áruk pakolásával sem lesz olyan nagy baj.

2011. okt. 13. 17:08
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
ezeket a diákszövetkezetnek KELL elmondani aki oda küld titeket. melyiktöl mentek? ezeket meg tölük KELL megkérdeznetek, a fehér polo is KELL, amit ált. a diákszövetkezet ad, a saját kis emblémájukkal... ja és csak akkor menjetek dolgozni, ha már voltatok bent a diákszövnél és aláirtátok a MUNKASZERZÖDÉSt és eladtátok az iskolalátogatásitokat, különben várhatjátok a fizutokat
2011. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Ez már mind megvolt, kivéve a póló. Kérdezték, hogy van-e mondtuk, hogy nincs, erre semmit nem mondtak. Csak olyan fehér pólóm van, amin van minta, de a következő munka előtt mindenképpen bemegyünk és kérünk.

Pannon work szervezi.

2011. okt. 13. 17:12
 17/24 anonim ***** válasza:
77%
békát csak akkor használhattok ha van munkavédelmi cipötök, amit a diákoknak nem szoktak adni, azaz nem is szabadna, különben megcseszik az áruházat, ti meg jol ráb..sztok ha véletlen rámegy a lábatokra mert az életben nem hozzák helyre ha egy jol megrakott raklappal mész. balesetvédelmi oktatást megkaptátok és aláirtátok igy??? akkor viszont ti szivjátok meg ha nem tudjátok....
2011. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Bementünk a pannon work-be ott kitöltöttük a papírokat, de balesetvédelmi oktatást nem kaptunk. Kérdeztük is, hogy nem kell betanulni vagy valami? Azt mondták, hogy nem.
2011. okt. 13. 17:14
 19/24 anonim válasza:
100%
balesetvédelmi oktatást a munkaszerzödéssel együtt iratják alá, kapnotok kellett. nem tömörithettek, nem békázhattok, stb, minden szarhoz tréning kell. ha nincs balesetvédelmi, nem dolgozhattok. remélem azért orvosi kiskönyvetek meg tüdöszürötök van, azt a táskátokban kell tartani mert bármikor jöhet ellenörzés. én is dolgoztam a kaposvári pannon worknek, nem is akartak kifizetni, alig kaptam meg a pénzem, a papirjaimat meg elhagyták és arra fogták h nincs meg. oda se megyek többet.
2011. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
vagy legalábbis régen ez volt... de amugy sztem sima fehér polo amugy tényleg jo, bár régebben még adtak. gondolom lasssan indultok, jo munkát :D
2011. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!