Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresés. Mit gondoltok?...

Álláskeresés. Mit gondoltok? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje álláskeresőben vagyok. Egy elég kreatív, alkotó (művészféleség, de még csak inkább féleség:)) emberke vagyok. És emiatt nem vagy csak nagyon nehez tudom elképzelni magamat kötött, nyolcórás melóban. Az értékesítő, asszisztens, stb. és hasonló állásokban nem tudom magam elképzelni.

Van ötletetek, hogy milyen olyan szakterületen, vagy állás "fajtában" probálkozzam, aminek valamelyest van, vagy lehet köze a művészethez? (és amiben még az alkotási vágyam is teret nyerhet?)

Annyit magamról, hogy pályakezdő vagyok, médiát tanultam, és tanulok.


2011. febr. 3. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Marketing. Ott lehet kreativkodni.
2011. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Lehet hogy nagyon melléfogok, de lakberendező?
2011. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Elsőnek: sajnos ez nálunk elég korlátozottan igaz csak. Próbáltam...


Kérdezőnek: Ha tényleg kreatív vagy, akkor itt az első feladatod! ;)


Próbáld az életedre alkalmazni, amiket eddig tanultál, lépj ki a sémákból! Kezdj valami teljesen újba! Csinálj olyat, ami eddig még nem volt! Az internet is egy jó médium. Ott elég sokan próbálkoznak. Néhányan meg is találják a számításukat. Mások tovább próbálkoznak. (Például.)

2011. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Különben itt sem kapsz mindig normális válaszokat, mert ide is átszivárogtak a szex-szerelemről a 34, 53, 54, 60, 61 55 és stb %-ban hasznos válaszokat adó frusztrált pasikák.


Én is művészféleség vagyok, kreativitást adó munkát keress, bár ez attól is függ, mi a végzettséged!

Mi a végzettséged?

2011. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Nagyon szeretem efféle munkámat.

Kreatív, individuális, gyors, aprólékos, sok benne a sikerélmény.

Kerámia leplező vagyok, fogtechnikus.

Szerintem nagyon jó munka, csak nehéz, mert sokat kell ülni.

2011. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

igen a marketing, de nekem az egy kicsit pénzközpontú...szép csomagolásban valami kevésbé tartalmas eladása (végülis ez a marketing célja).


A lakberendezés viszont jó ötlet, csakhogy médiával kapcsolatos végzettségem van, így nem tudom, hogy hogyan léphetnék erre a pályára (átképezni magam kisebb vagyon). De az ötlet nagyon jó, a lakberendezésnek valóban elég sok köze van a művészethez (szépérzék).


Utolsó előttinek: azon vagyok, hogy a sémákból kilépjek. Egyébként sem szeretem a sémákat követni...igyekszem kreatív lenni:)


Utolsónak: komm. és médiat.-t tanulok, egyébként pedig felsőfokú szakképesítésem van (médiás). Elég tág fogalom (érdekel az írás, filmezés és hasonlók, és szinte minden, ami a művészeteken belül van).

2011. febr. 3. 16:50
 7/14 anonim válasza:

Én pedig egészen más jellegű "művészeteket" ajánlanék!

Cukrászat,kertépítés-tervezés,építészet,porcelánfestés!

Ha profi akarsz lenni és ismert,ezekhez nagyon nagy kreativitás kell!

Néhány tipp egy pasikátol!:D

2011. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerkesztoségi munka, valamilyen muvészeti folyoiratnal?
2011. febr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Különben itt sem kapsz mindig normális válaszokat, mert ide is átszivárogtak a szex-szerelemről a 34, 53, 54, 60, 61 55 és stb %-ban hasznos válaszokat adó frusztrált pasikák."


Vicces ez egy 68%os frusztrált nőkcskétől

2011. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"igen a marketing, de nekem az egy kicsit pénzközpontú...szép csomagolásban valami kevésbé tartalmas eladása (végülis ez a marketing célja)."


Közöd nincs a marketeinghez, amiről beszélsz az reklám, és annak is a minden ismeretet nélkülöző, sztereotíp megfogalmazása.


Ha nem lenne marketing, akkor most nem írnál erre az oldalra

2011. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!