Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » MIlyen munkát tudnék találni?

MIlyen munkát tudnék találni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és sajnos csak 8 általánosom van. MIlyen munkát tudnék találni itt Debrecenben?

Hiába keresek, én nem találok semmit se sajnos :S

Most ért véget a közmunkám...

Aki tud segítsen..!

Köszönöm :)


2011. okt. 29. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen gyárba, üzembe elmehetsz betanított munkásként. Bér én nem abban a régióban lakok, nem tudom, ott milyen az ipar. Esetleg, ha férfi vagy, segédmunkás is lehetsz építkezéseken, bár a téli időszakban az is pang. Fiatal vagy, a munkaügyi nem tud segíteni, hogy kitanulj valami szakmát? Kőműves, burkoló, festő, asztalos. Azért ők ha maszekolnak, elég jól megélnek. Ha nő vagy fodrász, kozmetikus. Szintén nem rossz és keresett szakma. Sok sikert!
2011. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A munkanélkülibe kell bejelentkezned és megérdeklődnöd a lehetséges tanfolyamokat.


[link]

2011. okt. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

2.vagyok

Éttermekben gyakran keresnek mosogatókat.

2011. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!