Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresési tippek? Annyira...

Álláskeresési tippek? Annyira szeretnék már dolgozni.

Figyelt kérdés

2010 decembere óta nem találok munkát pedig már mindennel próbálkoztam.

Gyári munkát is elvállalnék, csak lenne már valami.

Valaki tudna segíteni nekem?

Nagyon megköszönném,ha adnátok pár tippet!

23/F


2011. okt. 29. 19:48
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

# 8

Én vagyok az idegenforgalmi szakmenedzser.

Angolul beszélek, de pénz hiány miatt még nincs meg a nyelvvizsgám. Középfokot szeretném letenni.

Gyakorlatom recepciósként van.

Recepciós, ügyintéző, titkárnő, utazási irodavezető, menedzserasszisztens....lehetnék ezzel a végzettséggel. De a gyakorlatom kevés, általában erre hivatkoznak.

2011. nov. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor marad a nagyon kevésért/ingyen dolgozol, csak hogy legyen gyakorlatod.


Amúgy szerintem idegenforgalom iparában egy angol középfok már kevés, minimum két nyelv, abból is jó, ha az egyik legalább felső. (saját tapasztalatból tudom, mennyi meló, mert kettőből van felsőm, egyből közép - nem is volt nehéz elhelyezkednem)

2011. nov. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

# 4/12 vagyok

Nemrég mondták nekem,hogy általában hiány van az éttermi mosogatókból.

2011. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

# 13

Már nagyon sok étteremben is érdeklődtem munka után de eddig semmi!

2011. nov. 13. 23:41
 15/16 anonim válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni senkit, de nekem gyakorlattal sincs állásom. Felsőfokú igegenforgalmi közgazdász végzettséggel, plusz idegenvezető képesítéssel, 1 felsőfokú és 2 középfokú nyelvvizsgával, 4 év gyakorlattal, és küldöldön is dolgoztam. Jó állásom volt, aztán szültem egy gyereket, utána kiraktak a munkahelyemről. Most 31 éves vagyok és otthon ülök. Vidéki nagyváros. Mindenhova pályázok, oda is ahol nem keresnek senkit. És reménykedem, hogy lesz valami.

Sok sikert nektek is.

2011. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már nem tudsz elkeseríteni! Már nagyon el vagyok keseredve! Én egy vidéki kisváros mellett lakom!
2011. nov. 16. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!