Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországban vagy az Egyesül...

Németországban vagy az Egyesült Királyságban lehet jobban keresni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét országban jól lehet keresni. Azt nem tudom, hogy melyik országban lehet jobban keresni, de én Angliában élek, az informatika területén dolgozom és nettó 2300 font a fizetésem.(Már itt élek 4 éve, a kezdőfizetésem 1500 font volt.)
2011. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Mindkét országban jól lehet keresni. Nagyjából egykutya.

Annyival finomítanám még, hogy ezen országokon belül is jelentős különbségek lehetnek. Vannak fejlettebb és elmaradottabb régiók.

Az Egyesült Királyság fejlettebb része a déli terület, míg Németországban a nyugati terület. Ezeken a részeken magasabbak a bérek is.

2011. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!