Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki ajánlana nekem munkát...

Ki ajánlana nekem munkát Ausztriában?

Figyelt kérdés
Bármilyen munkát szívesen elvégzek , szakirányú képesítésem nincs de szívesen tanulnék.Nagyon jól vezetek Magyar cégeknél voltam sofőr(ChioChips,DHL).
2011. nov. 3. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ajánlani senki nem fog. Ha én tudok három állást Ausztriában, akkor gondolhatod, hogy Apám, Öcsém és Haverom lesznek akiknek először szólok, nem? És ezzel más is így van.


Szóval sógor, koma, jó barát és nem egy vadidegen netes illető. Nem megbántásból akarom írni, vagy nem bunkózni akarok, de ne itt keress állást, mert semmire nem mész vele.


Németül tudsz? Sofőröket szoktak keresni, te is találhatsz magadnak sok ilyen állást de magadnak kell jelentkezned rá, telefonon.

2011. nov. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nembaj azért köszönöm
2011. nov. 6. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolod hogy neked fogok szólni amikor én is magamnak keresek?nagy nehezen találtam is magamnak...de azt soha nem várd hogy egy idegen ember neked ajánlatot fog adni...amúgy egyébként tudnék,de úgy gondolom hogy mindenki dolgozzon meg a sikerért és ne idegen emberektől kérjen ajánlatot,mert bocsi hogy ezt mondom de ezzel a hozzá állással ausztriában nem fogod megállni a helyedet az fix...sok sikert!
2011. nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Párom kint dolgozik, sofőr. Nemrég fölmondott, másik helyre ment. Hirtelen kellett volna egy sofőr a helyére, mert akkor neki sem kellett volna letölteni a felmondási időt. Embert keresett, hogy menjen a helyére, 1500euróért dolgozni. Eddig mindenkinek nagy volt a szája:" ha tudsz valamit, szólj!" Ezt mondták. Kb. 20 embernek szólt, azt hiszed valaki kiment vele 1 héten belül próbanapra? Hát nem. Mindenki félti a magyar munkáját, amiért 100ezret(sem) kap. Ami valahol érthető, de hát ha nem kockáztat az ember siker sem lesz. de visszatérve a kérdésedre: ams.at Beírod, hogy fahrer/lenker, és hívogatod őket, illetve emailezel nekik. Aztán csak visszajelez valaki.C-s jogsid van? Mert mondjuk egy B-s jogsival sokra nem mész, azt az osztrák is megcsinálja. Német? Társalgási szint azért nem árt. Sok sikert!
2011. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!