Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ikergyermekeimmel gyesen...

Nagynekcs kérdése:

Ikergyermekeimmel gyesen vagyok, mellette 6 órában dolgozom, de most megszűnik a munkaviszonyom. (2010. április óta dolgozom) Mehetek-e a munkaügyi központba regisztrálni, illetve kaphatok-e munkanélküli segélyt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 09:28
 1/2 Tóthné Erzsébet válasza:
Szia. Nekem is ikreim vannak, és szerintem vagy segély vagy gyes a kettő együtt nem jár. Én még dupla gyest kaptam.
2011. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is dupla gyest kapok, és így dolgozhattam max. heti 30 órát. Nekem is gyanús, hogy mindkettő járna, de ha arra gondolok, hogy arra van lehetőség, hogy gyest kapok és mellette dolgozom, vagyis még fizetést is kapok, akkor most ha megszűnik a munkaviszonyom, akkor arra való tekintettel járhatna is a munkanélküli segély. Nem tudom, hamarosan mennem kell a munkaügyibe és megtudom, hogy mi a helyzet.
2011. nov. 6. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!