Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi bérigényt írjak titkárn...

Mennyi bérigényt írjak titkárnő, asszisztensi budapesti munkára?

Figyelt kérdés
Régóta küldözgetem az önéletrajzomat,főként titkárnő,asszisztensi pozíciókra Budapesten(mivel a végzettségemben nincs tapasztalatom,igy ott esélyem sincs).Eleinte a bérigényhez még 130-140ezret írtam be(mivel voltam 1-2állásinterjún,ahol ennyit ajánlottak), viszont már hetek óta egy telefonhívást sem kapok, így arra gondoltam,hogy túl sokat kérek. Most már a bérigényhez 100-110-et írok be. De senki nem keres.Lehet, hogy még ez is sok?
2011. nov. 7. 14:48
 1/4 anonim válasza:

Abszolút nem sok a bérigényed, csak sajnos tömeg munka.

Mindenhol lehet találni, titkárnőt, asszisztenst.

Én filmnyomóként kerestem ennyit, 8 órába, 1 műszakba, fix pénznek, a 140.000 nettóba.

Mi most vettünk fől szintén, titkárnőt, asszisztenst.

3 nyelv vizsgával, minden papírjával, szakmai gyakorlat nélkül, keres 100.000-et nettóba, és a Kv-t és neki kell lefőzni, egész nap fordít, és körmöl.

Sajnos kihasználják, hogy rengeteg van belőle.

2011. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan beírhatod a 130-140 ezret, nem azon múlik. Egyszerűen az emberek jelentős részének nincs piacképes tudása, ezért mindenki asszisztens akar lenni. Így aztán válogathatnak a munkaadók.
2011. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én szivesebben dolgoznék környezetmérnökként,de ha arra várnék,lehet,hogy egész életemben munkanélküli lennék.
2011. nov. 7. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk az 50 év feletti titkárnő érettságive és ügyintézői képesítéssel keres 260 000 bruttót, engem most vettek át érettségivel de maradt a fizetésem 192 000 bruttó,de remélem megemelik a próbaidő után
2012. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!