Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lenne számotokra a havi...

Mi lenne számotokra a havi (nettó) álomfizetés (forintban)?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 20:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
200.000 már jó. Aki többet akar az a mai minimálbért nem érdemli.
2011. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tetro ***** válasza:
47%
200ezerből nem jönnék ki egy hónapba. az albérlet, a rezsi, meg a kaja simán elvisz annyit két emberre. 400-500ból szerintem már vidáman ki lehet jönni. de olyan 2millió lenne az ideális, hogy egyszer tudjak venni lakást is.
2011. nov. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

20:41


Ha te tényleg úgy gondolod, hogy neked havi 2 milka kell ahhoz, hogy lakást tudj venni, akkor te tipikusan az az ember vagy akinek 2 milka is kevés lenne, hogy lakást tudjon venni.

Egyébként nekem olyan 400-500e az álom, abból már bőven tudnám fedezni az igényeimet + bőven tudnék félrerakni.

2011. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ideális fizetés voltaképp nem is fizetés, hanem a kamat a svájci számlámon. Ne konkretizálljuk, maradjunk annyiban hogy jó nagy pénz lenne, amiből nem csak magamnak, de a jövő generációinak is lehetne biztosítani a megélhetést. Aztán a mellett már mindegy hogy miért kapja az ember voltaképp a fizetését, csinálja azt életvitelszerűen amit szeret - vállalkozás, stb.
2011. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 tetro ***** válasza:
64%
hát figyelj, havi fél millióból a büdös életben nem veszel lakást. én ennél többet keresek. eltartom a családom, bérelek egy lakást, amikor muszáj autóval járok. minden luxus nélkül megy el 300 Ft havonta. Lakás, kaja, telefon, autó. ha spórolok és nem költök a maradékból szinte semmit, akkor évi 3-4 milliót összegyűjthetek. de akkor nincs habzsidözsi, sőt akkor lényegében nagyon semmi plusz nincs. így 10év alatt lenne egy 100 nm-es lakásom. ami nekem nem túl álomszerű.
2011. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Álomfizetésről nem is álmodom. Diplomával keresek 110e ft-ot. Alig jövök ki egy hónapban! Ha havi 180-200 e ft-ot keresnék, már nem kellene megszorító intézkedéseket bevetnem... és az jó lenne
2011. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
havi 200 ezer nettóval meg lennék elégedve.
2011. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
200 ezer nekem is elég lenne, na nem az álomhoz, csak a normál megélhetéshez.
2011. nov. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha álomról beszélünk, akkor a 2milliós válaszoló azért nem irt hülyeséget. De azért szomorú, hogy 200ezres fizetésről álmodik az ember. :( Ami éppen csak a megélhetésre volna elég, de ez az álom. :( De ez nem a válaszolók hibája :(
2011. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tetro ***** válasza:
én azt elhiszem hogy sokan már attól is nagyon boldogok lennének ha 200ezret keresnének, de attól az még nem egy álom fizetés. abból azért még egy családdal jócskán szűkölni kell.
2011. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!