Hol tudnék dolgozni?

Figyelt kérdés
Nappali tagozatos egyetemista vagyok. Még anno vállaltam "fekete" munkát (parkolóőrködés, pavilonépítés), de az ilyen helyeken mindig lenyúlták a fizetésem egy részét (vagy sosem fizettek ki rendesen, mindig azt ígérték, hogy majd odaadják a maradékot, de sosem adták vissza); főállásban nem tudok dolgozni értelemszerűen, olyan mellékállást pedig sehol sem találok, ahova ne kéne valamilyen képzettség (kivéve; mlm, pénzügyi tanácsadó, de ehhez kapcsolatok kellenének, hogy jól menjen, na de olyanom nincs :D). A szüleimtől nem szeretek pénzt lejmolni, és nem is fogok - remélhetőleg -, főleg úgy, hogy az előző vállalkozásuk csődbe ment, és most indítanak egy újat, szóval úgy most igazán nem nagyon van pénzük. Esetleg tudnátok tippeket adni, hogy milyen munkát vállaljak és hol?
2011. nov. 11. 15:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Deeee... esetleg akár, ha van felesleges ötezer forintotok, azt bátran elküldhetnétek nekem XDDD
2011. nov. 11. 15:52
 2/14 anonim ***** válasza:
Mit tanulsz az egyetemen? Abból kiindulva kellene keresni valamit.
2011. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

küldök kettőt is!


[5 000 Ft] [5 000 Ft]


amúgy diák szövetkezeteknél valami könyedebb meló 4 órásban...

2011. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jogot tanulok... Nem tudom, hogy hallottad-e, de nekünk a szakmai gyakorlatért nem fizetnek (asszem ugyanez van a BKF-seknél), diákmunka a szakmában nem létezik, mostanság kezdtek el tárgyalni arról, hogy azért kéne valamit intézni, hogy a joghallgatóknak azért mégsem árút kéne pakolni - de mondjuk azért nekem egy ilyen meló, ha belefér az időmbe, megfelelne :D
2011. nov. 11. 16:01
 5/14 anonim ***** válasza:
han em találsz semmit még lehetsz az ördög ügyvéde :)
2011. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Előző: ahhoz még kéne hat év (3 év van még hátra a suliból, és az ügyvédjelölti időszak ugyanennyi - de nem akarok ügyvéd lenni) :D
2011. nov. 11. 16:06
 7/14 A kérdező kommentje:
... még az ördögé sem :D
2011. nov. 11. 16:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Unokatesóm is jogot tanul most már Msc vagy mit csinálja és ő tanársegédként dolgozik közben.
2011. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
PhD-t csinálja akkor, ha tanársegéd. A jogász szak osztatlan, szóval nálunk ilyen nincsen, hogy Bsc, meg Msc... Egyébként gratulálok az unokatesódnak, biztosan jó tanuló!
2011. nov. 11. 16:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm, aki jogot tanul, ő például egy ügyvédi irodában asszisztens napi 4 órában. Tulajdonképpen csak gépel, meg adminisztrációt végez, vagyis nem kell hozzá semmi szaktudás, de azért előny volt, hogy van valami köze a szakmához.
2011. nov. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!