Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt, aki úgy szerezte a...

Van itt, aki úgy szerezte a munkáját, hogy nem meghirdetett állásra jelentkezett, hanem csak úgy beadta az önéletrajzát valahová?

Figyelt kérdés
Mennyire érdemes ilyen "magánakcióba" kezdeni?Nem fognak hülyének nézni, hogy csak úgy beküldöm az önéletrajzom, holott nem is hirdettek állást?Ez olyan logikátlannak tűnik, de többen ajánlották, hogy próbáljam ki.Én még ezen a téren szkeptikus vagyok,ezért lennék kíváncsi tapasztalatokra.
2011. dec. 1. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, de hívtak már be így interjúra
2011. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy te ezt "magánakciónak" nevezed és így gondolkozol erről. Én amint végeztem a sulival, a szakmai gyakorlati helyemnek megfelelő cégekhez sétáltam be és adtam le önéletrajzot...volt olyan, ahol egyből be is vittek a főnökhöz elbeszélgetésre...a főnök mondta, hogy most jelenleg nincs felvétel, de picit legyek türelemmel-és akkor nekem fog szólni! Így is lett, jövőhéten kezdek náluk!

Ne felejtsd el, hogy neked kell a munka, így elég egy elbeszélgetés/kialakuljon a szimpátia-és nyert ügyed van!

2011. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit felbátorítottatok, akkor meg is próbálom!
2011. dec. 1. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, de az már 10 éve volt, akkor más volt a helyzet.
2011. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!