Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik nyelvbe a legérdemesebb...

Melyik nyelvbe a legérdemesebb belekezdeni?

Figyelt kérdés

Van 4-5 üres hónapom. Arra gondoltam, hogy beiratkozom egy szuper intenzív nyelvtanfolyamra, heti 25óra. De milyen nyelvre? Felsőfokú angolom van.

Német?

Orosz?

Valami egyéb?


2011. dec. 3. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor német.
2011. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen végzettséged van vagy milyen területen dolgozol. Olyan nyelvet érdemes megtanulni, ami az adott területen fontos, mivel egy releváns nyelv birtokában a munkaerőpiacon előnyt szerzel.
2011. dec. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Orosz.

Nagyon sok külföldi munka van(főleg turisztikai munka) ahol ha tud oroszul az ember nyert ügye van..

2011. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kereskedelem és marketing szakú diplomát tervezek...
2011. dec. 3. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor német vagy francia
2011. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tetro ***** válasza:
az orosznak sokkal több előnye van mint a németnek, a franciának vagy főleg az olasznak
2011. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyértelműen német
2011. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

angol némettel szétkapkodnak, plussz oroszt 25órába nem tudod megtanulni akármilyen intenzív, de a németet igen mert majdnem az mint az angol, hülyébb kiejtéssel. :) utána jöhet az orosz! ;Đ


én oroszt tanulok most BGF-en, anyanyelvi orosz tanárral, és hidd el nekem, ez nem az a nyelv amit csak úgy meglehet tanulni....

2011. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!