Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Környezetvédelmi illetve...

Környezetvédelmi illetve vegyipari szakmából mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

üdv, még csak 16 éves középiskolás vagyok de már nagyon tervezem a továbbtanulásom. jelenleg környezetvédelmi szakmát tanulok (német és angol nyelvvel megsózva) és azon gondolkodom hogy melyik szakma keres többet? a vegyipari vagy a környezetvédelmi? mert én azon mennék tovább. azt hallottam hogy a gyógyszerészek nagyon sokat keresnek, de a környezetvédelemről mint szakmáról nem sokat hallottam, sőt más középiskolában nem is láttam még ilyen szakmát.


nos?


környezetvédelmi munkák közül mondjuk ilyesfélére gondoltam, hogy ennek mennyit fizetnének kb?

[link]


a vegyiparon belül meg a gyógyszerészkedés érdekel.


2011. dec. 5. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a környezetvédelmet semmikép nem ajánlom neked.

Én is azt tanultam, majd 1,5 évig munkanélküli voltam, és most kezdtem adminisztrátorként dolgozni. Volt csoportársaim se nagyon dolgoznak a szakmájukban. Nagyon túltelített a szakma. Sokan keresnek munkát tapasztalatokkal is. persze, lehet, mire végzel változik a helyzet. De sok környezetvédelmet végzett akkor is ott lesz az állásokra tapadva.


Esetleg végezhetsz valami megújuló energiás tanfolyamot, olyat még nem sok ember tanult. De ez is nagyon bizonytalan még. Én most ilyet tanulok közbe, és elég instabilnak érzem ezt is. De reménykedem, hogy lesz benne jövő.


A vegyész, nem tudom milyen. Talán azzal jobbak a lehetőségek.

2011. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszergyárban dolgozom kutató-fejlesztőként. Az átlag bér 350 bruttó körül van nálunk. Én speciel 510-et kapok.
2011. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!