Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bécsben keresek januártól...

Heev kérdése:

Bécsben keresek januártól munkát, hol találok segítséget? Elsősorban magyarokhoz csatlakoznék, ha van rá lehetőség.

Figyelt kérdés
A németet minimálisan tudom (jelenleg folyamatban), mosogatást/takarítást vállalnék, nyitott vagyok mindenre!
2011. dec. 12. 21:56
 1/1 anonim válasza:

Bécsben lakom ! elöször is tanulj szorgalamasan,mert nyelvtudás nélkől nem sok esélyed van

keress valakit az ismerösök között,aki jol beszél németül

és nézegessétek meg az alábbi hirdetési oldalakat,itt lehet regisztrálni és akkor kapod mindig az uj hirdetéseket,magyarokhoz nehezen tudsz csatlakozni,mindenkinek sok hazai ismeröse van,akinek segitenie kell-ene...

www.hauspersonal.at www.jobrapido.at www.willhaben.at www.hoteljob.at www.gastrojobs.at www.gigajobs.at

nem tudom miért nem kékültek ki ezek a cimek

sok szerencsét ! segitséget ne várj senkitöl,csak magadra számithatsz,nagyon hinned kell a sikerben...

üsd be a googliba: a vonzás törvénye nekem ez segitett...itt vagyok

2011. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!