Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkaügyi központ támogat e...

A munkaügyi központ támogat e szállással, ha én a városomban nem találok munkát?

Figyelt kérdés
Tehát ha én debreceni vagyok, és Pesten kapok munkát, akkor segít-e valamilyen módon? Kb az, hogy pályakezdő, regisztrált munkanélküli vagyok, semmit nem ér, csak, hogy adókedvezményt kap rám egy munkáltató? S, ha Start kártyám is van, az plusz előny?
2011. dec. 13. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Természetesen semmilyen támogatást nem kapsz.

A munkaadó kaphat járulékkedvezményt, ha pályakezdőt vagy munkanélkülit alkalmaz. A Start-kártyával még többet, úgyhogy érdemes kiváltani. De ez igazán a fizetéseden nem fog meglátszani, max. annyi, hogy inkább téged választ a munkaadó, mint olyat, akinek nincs Start-kártyája.

2011. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. dec. 13. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Persze, autót is vesz neked, és még tele is tankolja, hogy be tudj járni dolgozni.
2011. dec. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!