Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy egymillió ember a bankszámlámra utaljon 1 vagy 2 eurót?

Figyelt kérdés

Várom a kreatív ötleteket :)

Fiú vagyok/20 éves.


2011. dec. 20. 11:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
nagyon egyszerű : SEHOGY. bennem is megfogalmazódott egy hasonló kérdés, csak én arra gondoltam hogy minden magyar ember adhatna nekem 1 forintot... utána jött a gondolat hogy akkor más miért ne követelné tőlem az 1 forintot?! :D magyarul mindenki adna mindenkinek 1 forintot és mindenki ott lenne ahol akkor volt mikor elkezdődött az egész hülyeség. ha mégis kitalálsz valamit, írd meg privibe mert érdekel:D
2011. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenen már én is gondolkodtam. Lehet például valami hirdetést feladni, hogy "segítsen egy szegény emberen, küldjön neki egy ezrest, önnek nem nagy pénz, de sok kicsi sokra megy" vagy valami hasonló. Akár papír alapon, akár internetes formában, banneres, kattintásra előugró oldalon. Bár a megvalósítás biztos nehezebb ennél, főleg a netes része.
2011. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez működne mindenki ezt csinálná nem ? :D Én azon is gondolkoztam hogy Bill Gates-nek kéne írni egy levelet (úgyse érne el odáig-.-) hogy sz*r a helyzet meg kis önsajnáltatás, ami ilyenkor menni szokott, és megkérni hogy utaljon a számlánkra annyi pénzt ami neki még aprónak számít :) utalna vagy 30 milliót sztem :DDD Gondoljatok már bele... annyi pénze van hogy ilyen 2-3 ezres falvakat úgy tudna megvenni hogy észre se venné a pénztárcája :D:D:D hehe
2011. dec. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Akkor simán adhatna nekem olyan 1 milla eurót aztán betenném hagy kamatozzon :D

Találjatok ki valamit xD

Például a killzone 3 játékot is milyen sokan megvehették és azt nem 1 vagy 2 eu ért.

Több milla ember megvehette és az nem 1 vagy 2 euró.

Úgyis programozni tanulok ezért gondoltam majd összedobok valamit,valami 2d cuccot aztán árulnám extrém olcsóért :D

Meg a sok hirdetés kiraknák,meg minden,plusz híresztelném a neten,hogy milyen izgalmas meg minden és még rxtrém olcsó is.

Csak megveszik majd olyan 500 000 legalább 2-4 euróért.

És az már jó is :D


Láttok ebbe valamit?

Szerintetek ez bejöhet?

2011. dec. 20. 11:54
 5/27 A kérdező kommentje:
Annyira beleéltem magam ,hogy nem figyeltem a helyesírásra xD
2011. dec. 20. 11:55
 6/27 Antimod ***** válasza:

Kérheted, hogy mindenki utaljon át a bankszámládra egy forintot, mert éhezel. Csakhogy az emberek nem smucigságból nem fogják megtenni, hanem azért nem, mert túl sok fáradtság ez nekik.

Felejtsd el.

2011. dec. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Egyszer a vaterán láttam olyat, hogy összegyűrt alumínium fólia labdát árult valaki "kreatív macskajáték" vagy ilyesmi néven. Nem tudok már szó szerint idézni belőle, de valami zseniális reklámszöveget nyomott be a leírásba. Amikor néztem az oldalt, akkor volt még kb. 2 hét az aukció végéig, és már 30Ft körül járt a licit (ami nem nagy pénz, ha levonjuk a jutalékot meg egyebeket, de viszonyításként az én használt, működő telefonomat 10 forintért vették meg épp akkortájt). Szerintem az ilyenekre ugranak az emberek, már akinek van némi humorérzéke. Ha van megfelelő nyelvtudásod, hasonló dolgokat akár külföldi aukciós oldalon is "árulhatsz", persze vigyázz, ne szegd meg vele a felhasználási szabályzatot. Egy poén, ami feldobja az ember napját szerintem bőven megér 1 eurót annak, aki megengedheti magának :)
2011. dec. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
hülye:D az átutalásnak költségei vannak :D és az nem 1 forint:D nem mindenhol, van ahol ingyenes, meg ha magadnak utalsz netről akkor is, de ha bankból utalsz már pénzbe kerül :D a játékos dolgot felejtsd el. meghirdetni sokba kerülne, amihez már tőke kell...és ha jól gondolom te a nullából akarsz milliókat csinálni, mint általában mindenki :D
2011. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
amúgy épp most keresek 3-4 embert hogy kimenjünk németbe melózni. csak kéne valaki akinek van ott ismeretsége, meg tud németül :D egyébként minden meglenne... kisteherautó (7 fős) szerszámok, építőipari gépek stb... mondjuk még csak tervezgetem, de ha lennének valamire való jelentkezők egy percig sem gondolkoznék hogy menjek-e vagy ne. én amondó vagyok (a sok hülye ötletem kudarcba fulladása végett) hogy pénzt keresni munkával lehet :D
2011. dec. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Hát igen a 0-ból kéne :D

Jöhetnek ötletek ám,legalább abból legyen egymillió xD

2011. dec. 20. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!