Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikában szeretnék...

Logisztikában szeretnék dolgozni, de pályakezdő vagyok (nincs még gyakorlatom), csak egy 2 éves OKJ-s végzettségem. Hol van esélyem elkezdeni dolgozni?

Figyelt kérdés
Amúgy van egy diplomám is, de az teljesen más terület. Pályakezdőként hová jelentkezzek nemzetközi szállítmányozási és logisztikai menedzseri végzettséggel?
2011. dec. 20. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 éves OKJ-s logisztikus végzettségem van, és nagyon nehéz elhelyezkedni ezzel. Sajnos sok embernek van ilyen területen diplomája, mert felkapott lett úgymond, és OKJ-val nehezebb így bárhova is bejutni.

Én pl beadtam az önéletrajzom minden létező céghez ami a környékünkön van, ipari park stb. Ha vkinek megtetszik értesíteni fog, nem egyszer volt már rá példa. Arra sajna számítanod kell, h nagyon sokan raktári munkára fognak keresni ilyen végzettséggel. Oda meg már targonca kell sajna, az nekem sincs pl.

Sztem menj el személyesen minden céghez a környéketeken, vagy amelyiknek tudod, annak mail, add le az önéletrajzod, írd le a motivációs leveledben h nem csak pont ilyen témakörű munka érdekel, és akkor talán többféle lehetőség közül is válogathatsz majd. Persze lesz olyan ahonnan vissza sem szólnak.

De konkrétan raktári részlegen dolgozhatnál (nem feltétlen árupakolásra gondolok, hanem papírtöltögetős), vagy beszerzési osztályon, de simán felvehetnek irodai adminisztrációs posztra is.

2011. dec. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gyakorlati helyeden könnyebb próbálkozni. :)
2012. jan. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ez a felkapott lett, nos azóta pedig lekapták a polcról, a válság miatt ide csak tapasztalt munkaerőt keresnek.


Nekem is ilyen végzettségem van felsőfoku logisztikai szakiránnyal, két nyelvizsga. A kutyának se kell ha nincs tapasztalat, lehet küldözgetni a cvket vissza se írnak.

2012. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!