Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy és számvitel vagy...

Pénzügy és számvitel vagy gazdálkodási és menedzsment?

Figyelt kérdés
Külföldön melyik diplomával lehet könnyebben állást szerezni? És milyen konkrét állásokhoz lehet jutni ezekkel a diplomákkal?
2011. dec. 22. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, hogy jobban szeretek embereket irányítani, mint számolgatni és grafikonokat készíteni, elemezni stb
2011. dec. 22. 15:20
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügy és számvitel. Azért, mert ez egy orientálódott végzettség legalább. Az tök mindegy, hogy te szeretsz irányítani, egyikkel sem úgy fogsz kezdeni, hogy felsővezető és akkor hajrá. Pénzügyi számviteli végzettséggel is tudsz karriert építeni, nem csak a grafikonkészítésről szól, ott is van pénzügyi, számvitel igazgató, középvezető stb és még mindig sokkal több lehetőséged van vele, mint a sima gazdálkodás és menedzsmenttel.
2011. dec. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp pénzügy és számvitel.
2011. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is pénzügy/számvitel, bár ha nem szeretsz számokkal foglalkozni, akkor messziről kerüld el ezt a szakmát.
2011. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pénzügy és számvitel!

Anno én is gazdálkodási és menedzsmentre akartam menni, de örülök, h végül a pénzügy számvitel mellett döntöttem! :)

2013. ápr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!