Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik vagy dolgozott...

Dolgozik vagy dolgozott valaki a Zepternél? Milyen a meló, milyen a fizetés?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, értékesítés.. Ha azt szereted, akkor tetszhet. Személyes problémám velük, hogy nem hiszek a termékeikben, így én értékesíteni sem tudnám azokat. Próbáld ki, mit veszíthetsz?!
2012. jan. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat.Hogy milyen a fizetés azért kérdeztem mert félek h nem kapok fizut ( el akarom kezdeni,holnap megyek Hatvanba előadásra).Azt tudom hogy mi a munka nagyjából,csak bizonytalan vagyok.A fórumokon meg sajnos olyanok írkálnak,akiket behívtak "elbeszélgetésre" és nem mentek el ,mert megtudták hogy a Zepterről van szó.
2012. jan. 3. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre írtam, hogy értékesítés. Ha adsz el, van pénzed, ha nem, akkor leginkább nincs. De azt is megcsinálták, ami a pofátlanság netovábbja, hogy egy ismerősöm eladott valamit, majd a vevő bement az irodába, hogy ez és ez eladott neki valamit, most jött, hogy írásba foglalják a dolgokat, és akkor és ott úgy leszerződtek, hogy az ismerősömet kihagyták a buliból, nem kapott utána semmit. A jutalékát a főnöke vette fel. Ez nyilván a főnök, nem a cég hibája, de ki határozza meg egy cég működését, ha nem a vezetője? Szóval szerintem szemetek. Ha szeretnél értékesíteni, vannak sokkal tisztességesebb cégek is a piacon...
2012. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te valamit nagyon benéztél, ha fizetésről beszélsz. Ha ennyire nincs fogalmad a dolgokról, akkor inkább kerüld az ilyen "fantasztikus" lehetőségeket.


A Zepter, és semmilyen ilyen cég nem ad neked fizetést, csak jutalékot az eladásaid után. Ha nem adsz el semmit, nem kapsz egy fillért se.

2012. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gordon Freeman ***** válasza:
66%

az utolsónak igaza van!

röviden, tömören: átverés az egész, ha eladnak miattad valamit, max. ők járnak jól.


2006-ban voltam ott amikor eladtam egy kis szutyok lámpát, és a jutalékom mivel még levonták belőle a saját hasznukat is, kemény 15.000 forint volt.

ennyit te is kereshetsz 1 hónap alatt ha szerencséd van.

2012. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Nekem csak annyi kérdésem van, hogy miért nevezitek átverésnek a tisztán jutalékos rendszert?
2012. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem maga a rendszer az átverés, hanem az ígéretek. Anyagi függetlenség, exponenciálisan növekvő jövedelem, minimális munka.


Ebből általában egyik sem jön be, és a beszervezettek örülnek, ha annyi pénzt ki tudnak venni az egészből, amennyibe nekik a belépés került.

2012. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gordon Freeman ***** válasza:
91%

igaza van a tőlem eggyel feljebb nyilatkozónak!!

ígéretek és ígéretek.

mit gondolsz? miért van az hogy aki ilyen helyre megy nem marad ott 3-4 hétnél tovább, majd újra felvesznek egy vagon embert megint 3-4 hétre jobb esetben.

és a forgó újra kezdődik a végtelenségig.

ennyien nem tévedhetnek.


általában a jutalék kétféleképpen van kialakítva:


1. ha magas egy adott termékért, akkor a kutyát nem érdekli, mert magas a termék ára, így azért nem lehet jó hasznot realizálni, mivel hogyan adsz el ma több százezres vagy milliós nagyságrendben úgy, hogy sokan vegyenek


2. alacsony a jutalék, így a termék ára is alacsony, viszont csillagászati mennyiséget el kell adni, hogy meglegyen egy minimál pénzed, ami meg megint valószínűtlen


Őszintén csodálom, hogy az egész értékesítési hálózatot még nem buktatták le, és nem zárták be az egész Zepternél mert szánalmas az ami ott megy.

2012. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
58%

Aki minimális munkával akar pénzt keresni, és elhiszi, hogy ezért valaki 2-3százezer forintot oda fog neki adni, az már rég rossz.

Aki nincs tisztában a jutalékos rendszerrel, az ne keressen olyan munkát.

Minél többet dolgozol és minél több beérkezett ügyfeled lesz, annál esélyesebb a havi 200ezer minimum. Ez ilyen egyszerű.

2014. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!