Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írjak a kísérőlevélbe?

Mit írjak a kísérőlevélbe?

Figyelt kérdés

El szeretném küldeni az önéletrajzomat pár cégnek hátha van náluk munka, de nem tudom mit írjak nekik.

Azt mégsem írhatom le így hogy azért írok hátha van üres hely a cégnél.

Van valami jó ötletetek?


2012. jan. 11. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy szeretnéd figyelmükbe ajánlani az önéletrajzodat, reméled hasznát veszik a jövőben, ezért meg ezért szeretnél az ő cégüknél dolgozni, ezért meg ezért lennél jó munkaerő, gondoljanak rád, ha üresedés lesz.
2012. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt Hölgyem/Uram!


1. bekezdés: Leírod, ha regisztrálva vagy a munkaügyinél, álláskereső vagy tapasztalattal, vagy pályakezdőként. Leírod milyen munkakörök érdekelnek, és a pozitív tulajdonságaid, miért lennél alkalmas rájuk.


2. bekezdés: leírod szavakkal az önéletrajzod, itt főleg a képzettségedről beszélsz, iskoláidról, a szakokról amelyeket elvégeztél, és ha tanfolyamot, nyelvvizsgát, egyik speciális képzettséget, jogsit meg tudsz említeni, mind ide jön.


3. Leírod a munkatapasztalatod, ha volt.


4. Leírod milyen pozitív tapasztalata volt az előző munkaadódnak. Lehet gyakorlati helyet is írni az utolsó kettőbe, egy ütősebb céget, ahol dolgoztál gyakornokként, diákmunkásként, de ide illik jó nevű céget írni, szóval ne olyat, hogy "Kovács Pista kecskefarmján én fejtem a kecskéket 2010. nyarán."


Dátum


Üdvözlettel:

Neved

2012. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. A Motivációs levél első sorába középre írd oda nagy nyomtatott betűkkel, hogy motivációs levél. Pár enter után indul el, amit írtam, az már, hogy szépen eloszlasd a szöveget már a te dolgot.
2012. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. jan. 12. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!