Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Írjam bele az önéletrajzomba?

Írjam bele az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés
Pályakezdőként elég karcsú az önéletrajzom. Nyáron dolgoztam kerekítve 2 hónapig, mint ingatlanos, de hamar otthagytam a dolgot. Önéletrajzomba a munkatapasztalat részhez írjam be ezt a 2 hónapot, vagy felesleges? (be sem voltam jelentve)
2012. jan. 11. 15:22
 1/8 lizzi77 ***** válasza:
Ha olyan munkakörre adod be, ahol számít(mondjuk kommunikáció az ügyfelekkel fontos az új munkakörhöz), akkor miért ne?
2012. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Írd be mindenképp!
2012. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Consigliere válasza:
Írd be és részletezd, hogy milyen eredményeket értél el. Amennyiben nem tudsz ilyet, akkor a megszerzett kompetenciákat emeld ki!
2012. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor beírom. Eladásom nem volt, hála a rossz viszonyoknak, de jelentős tapasztalatokat szereztem.
2012. jan. 12. 15:27
 5/8 Consigliere válasza:
Teljesen jó! Lényeg, hogy meg tudd győzni a leendő munkáltatód, hogy Te produktív vagy!
2012. jan. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Próbálom de fél éve semmi munka. Utálom már az egészet.
2012. jan. 12. 17:01
 7/8 Consigliere válasza:

Kitartás! Önmagad fejlesztésére javaslok Számodra egy-két kulcsszót google-ban.


”self-marketing”;”Personal branding”;”Promote the Self-Image”;”Coaching Development”

2012. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Kéne már egy jó munka. Mocsok hitel egyre rosszabb, és már a szüleim és én köztem sokszor feszült a hangulat emiatt.
2012. jan. 13. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!