Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti melyik szakmát választanáto...

Bulaz kérdése:

Ti melyik szakmát választanátok? Járműfényező, karosszérialakatos? Hegesztő? Melyikbe lehet könnyen elhelyezkedni? és melyik fizet a legjobban?

Figyelt kérdés

2012. jan. 13. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, akinek az apukája hegesztő, sokat jár ki külföldre, legfőképp németbe dolgozni..

Olyan házuk van, hogy csak na..

Szóval én arra szavazok:)

2012. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát amit a legjobban szeretsz csinálni mert általában ahoz ért az ember a legjobban !

unokatesóm hegesztő 8 éve van kint külföldőn jelenleg 950-et kap kézhez és mindent fizetnek neki szállás kaja ... karosszériás komám fél éve ment ki több helyen is volt jelenleg németbe 650 et kap jól tud németűl!

2012. jan. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hegesztőként 950000ft? havi?

és kasznisként havi 650000ft? hol dolgozik?

:D mert az elég sok sztem

és milyen hegesztőként van kint?

2012. jan. 16. 14:39
 4/4 anonim válasza:
olajfurótornyokat hegesztenek!
2012. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!