Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek megbízható külföldi...

Ismertek megbízható külföldi munkaközvetítőket?

Figyelt kérdés
Nem baj, ha kell rááldozni pénzt, utatást, csak tudjam, hogy biztosan keres állást és kitudok jutni. Az is mindegy, hova.
2012. jan. 20. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Ha tudod a nyelvet, akkor nem kell közvetítő, mert mindent el tudsz intézni saját magad is!


Ha pedig nem megy a nyelv annyira, hogy magad intézkedj, akkor ne is menj külföldre, mert itt is válság van, azt veszik fel, aki tudja a nyelvet.

2012. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha kérdésre válaszolnátok, köszi!
2012. febr. 8. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Én hallottam már több közvetítő cégről is de olyanról még nem amelyikről csak pozitív vagy csak negatív tapasztalatot szereztek. Pl egyik ismerősöm kiment egyik évben az Euworkkel angliába, semmi gond nem volt, most nemrég visszament, átvágták, nem is volt szállás amit beígértek, munka sem volt, csak vártak, a cég meg csak hitegette őket h majd lesz. Szinte ugyanezt hallottam a Workline-ról is, van aki először kiment velük, minden ok volt, utána meg vmi dohos pincében szállásolták el őket kint...bár ez gondolom az ottani munkáltató felelőssége inkább hogy milyen szállást ad a dolgozóinak, lehet h ezt a közvetítők le sem ellenőrzik :/

Szóval eléggé zsákbamacska ez a közvetítős sztori, én is most készülök ki külföldre de magamtól nem merek belevágni, közvetítővel fogok én is kimenni ha sikerül. Aztán vagy szerencsém lesz...vagy nem...majd kiderül, de itthon nem maradok az biztos...

2012. febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!