Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet promóteri állásra...

Hogyan lehet promóteri állásra jelentkezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék promóter lenni egy részmunkaidős beosztásban. Annyiszor lehet látni bevásárlóközpontokban, hogy különböző márkák (Hp, Lg, Samsung, Sony) promótereket alkalmaznak akik segítik az adott márka eladási mennyiségét, vagyis a promóter feladata, hogy azt vásárolják inkább meg a vevők. Nos, ilyen állásra hogyan lehet jelentkezni. Neten gyakorlatilag semmit nem találni erről. Egyet ismerek a [link] -t, de ott már érdeklődtem jelenleg nincs felvétel.


Kérem segítsen aki már dolgozott hasonlóban, hogyan sikerült elhelyezkednie!


Legközelebb odamegyek egy ilyen munkáját végző márka képviselő promóterhez és megkérdezem.:))


De kérem most valaki válaszoljon nekem aki tud! :)

Köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 24. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Én expresszen olvastam egy hirdetést és felvettek. Persze 3 forduló után.
2012. nov. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!