Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes jelentkezni erre az...

Érdemes jelentkezni erre az állásra?

Figyelt kérdés

A "végzettségem" megvan hozzá, középiskolában tanultam gépelni, ezzel nincs semmi gond, csak az a furcsa, hogy nem kér semmi fontosabban (iskolai végzettség, ilyesmi).

[link]


2012. jan. 18. 12:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
gepeleshez nem hiszem hogy kell kolonosebb iskolai vegzettseg, ha tudsz gepelni es van rehab vagy start kartyad akkor van eselyed.
2012. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Hol laksz?

Az egyik városban, amit ír, nincs kirendeltsége, szerintem a tesztíratás Pesten lenne. Te erről mit gondolsz? Én ezért nem tudom, érdemes-e jelentkezni, mivel Pesten életemben 2x voltam, és még térképpel is hajlamos vagyok eltévedni.

2012. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon meglepődtem, amikor ezt a kérdést olvastam, ugyanis én is jelentkeztem hozzájuk állásra! Én már voltam 1. körös állásinterjún is itt Kőbányán...és elmondták, hogy ez egy nagy program náluk, ahol nyárig (június?) adnak munkát 500 embernek! De...a munkakezdés majd csak február 20-án kezdődik...vagyis még egy hónap múlva. A bér amúgy bruttó 110 000 Ft lesz, és adatrögzítés a feladat. (kell hozzá erkölcsi bizi és a munkaügyinél regisztrácio)!

Én el fogom vállalni, bár febr. 20. még messze van, addig próbálok valami tartós munkát keresni.

2012. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
Utolsó te ugyanebbe a pozícióba jelentkeztél? Mikor? És tesztírás is Kőbányán volt? Ott nincs kirendeltségük, azért kérdezem.
2012. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Igen, ugyan ebbe és Kőbányán volt az 1. kör. A tesztírás jövö héten lesz a 2. körös interjún.
2012. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
Jah, és ezen a héten hétfőn volt az első interjú
2012. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Küldtem önéletrajzot, próba szerencse. Én Kaposvárra jelentkeztem.

Próbamunkát is kellett csinálnotok? Sokan voltatok?

2012. jan. 18. 15:50
 8/44 anonim ***** válasza:
A tesztírás is Kőbányán lesz? Mert ha az adott településeken rendezik le, és nem kell Pestre felmenni interjúra és tesztírásra, hanem helyben rendezik, megpróbálom én is.
2012. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
Nem volt tesztírás meg semmi. Elmondták a munkával kapcsolatos infókat, és mindenkivel beszéltek négyszemközt 2-3 percet. Jövőhéten ( a 2. körre) már a XII. ker-be kell menni, ahol a munkavégzés is lesz majd.
2012. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
jah és a 2. körön lesz majd tesztírás. És nem lesz próbanap, meg semmi ilyesmi, mert nagyon egyszerű lesz az adatrögzítős feladatunk.
2012. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!