Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet bekerülni a...

Leo2006 kérdése:

Hogyan lehet bekerülni a Hyginett-be? Csak angol nyelvű oldaluk van, de szerintem ott csak vezetőnek van lehetőség jelentkezni. A termelésben szeretnék dolgozni!

Figyelt kérdés

2012. jan. 24. 13:41
1 2
 11/14 Zsu Zsuzsi válasza:
100%

Kb 20 éve indult a cég, amikor még csak 30-40-en dolgoztak. Azóta kb. 700-an vannak, ezek nagy része sori dolgozó, a többi az irodán van. Soha (hangsúlyozom), soha, a legrosszabb embernek sem ajánlanám ezt a céget! Nincs még egy ilyen hely, ahol ennyi barom ember dolgozik (tisztelet a kevés kivételnek.) A vezetők kivétel nélkül tanulatlan emberek! Annak idején, ők mind technikusok, vagy lóti-futi emberek voltak, és nulla képzettséggel megtették őket menedzsernek, mondván "belülről építkezik a cég". Ezzel nem is lenne semmi gond, de nulla tudással 'vezetik' a céget, persze az arcuk jóóó nagy... Beülnek a céges Fordjukba, ennyi a lényeg, mindenki más le van ejtve. Lehetsz fiatal, diplomás, több nyelvet beszélő, vagy egy jó technikus, tapasztalt szakember, itt labdába sem rúghatsz! Irodára eleve csak friss diplomásokat vesznek fel (azaz pár éve már lasszózzák őket, mert már ott tartunk, hogy egy friss diplomás sem hajlandó elmenni oda dolgozni) 140 ezer Ft-os kezdő fizetéssel (aki nincs tisztában a fizukkal, más helyeken 200-tól kezdődnek az ilyen pozíciókra, ilyen felelősséggel a fizuk még friss diplomásoknak is...)De szerencsétleneknek esélyük sincs, hogy egyszer ők is menedzserek legyenek, hiszen az előbb említett tanulatlan kistarcsai parasztemberek fiai bebetonozták már magukat oda. Sok közülük erkölcsileg nulla, és romokban hever a saját élete is, agresszív állatok, vagy idegbeteg kivénhedt nők, akik arra sem képesek, hogy magukat ellássák, és ők irányítanának embereket egy munkahelyen. Egy röhej. Soha, soha ne jelentkezz oda! Jót akarok, hidd el! Akik ott dolgoznak, mint rabszolgák, azok sem szeretnek ott lenni, csak sokan már nem szeretnének változtatni a családjuk miatt. Csak mazochistáknak ajánlom! :) Akik esetleg szeretik, ha minden órában lebsszák őket, "Mit csináltál? Nem megmondtam, hogy haladjál" és szereti, ha a főnöke azt mondja neki: "hülye" vagy hasonlók, vagy a kollégáid azt várják, hogy mikor cssszenek le kiabálva, mert a telefonod rezgett az asztalon, vagy mert nem kapaszkodtál a korláton, akkor csak ebben az esetben ajánlom mégis a céget!:D


Istenem... :D

2014. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szép napot!! Szia Zsuzsi! Abszolút igazad van,100%-ban egyetértek veled. Dolgoztam már 2 nagyon komoly cégnél ezelőtt,de ott ezeket az embereket világnak zavarták volna.Nem is értem,hogy egy ilyen cég hogy engedheti meg magának azt,hogy szakirányú végzettség nélkül valaki termelést,raktárat,szállitmányozást,stb vezessen.Itt a fejétől bűzlik a hal,és mindig szerencsétlen fizikai dolgozókon csattan az ostor....Mert ugye csak ő lehet a hülye,ki más. Remélem egyszer jön egy olyan vezetőség,aki kitakaritja innen ezt a sok söpredéket. Aztán majd a munkanélkülibe előadhatja magát,hogy ő ilyen-olyan menedzser volt a 8 osztályos végzettségével:) Félelmetes hogy mennyi hülye ember van itt,és olyan dolgokat követelnek rajtad,hogy az már a vicc kategória. Bármilyen jó ötletünk lenne,ami működne gyakorlatban,meg se hallgatják.De amit ők kitalálnak az aztán igen. Csak az általában papiron nagyon szép,de gyakorlatban nem létezik. És ez csak rosszabb lesz.Nap mint nap mennek el az emberek,olyanok is,akik már évek óta itt voltak.Jó szakemberek,akiknek már hányingerük van attól ami itt folyik.Meg is értem. Nem egyszerű itt a helyzet. A túlélésről szól minden nap. Tehát hiába fényezi magát a cég,plakátok,tévéreklámok stb, aki ide belép,az megtapasztalja a saját bőrén,hogy milyen is a való világ. Kötél idegrendszer kell,különben kicsinálnak 1 hónap alatt. További szép napot mindenkinek!!!
2014. szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Sziasztok !

Az előttem szólóknak teljesen igazuk van .

Csak ha a gyereked éhen halásáról van szó akkor menjél a

gyár közelébe és azonnal keress is másik munkát.

Én 5 évig láttam ezt. Egy rendkívüli dilettáns rosszindulatú bunkó banda, természetesen mint mindenhol

itt is vannak j ó emberek de,azokat elüldözik és elnyomják illetve maguk formájára alakítják .

Most már inkább ha bajba kerülnék inkább koldulnék az Örsön mint ott dolgozzak .

2015. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 fannilaura9 válasza:

Aki a vállalatnál dolgozik tudna nekem segíteni abban, hogy nagyjából hány munkavállalót alkalmaz a cég, vagy esetleg hol találok ezzel kapcsolatos adatokat?


Köszönöm szépen!

2016. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!