Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti szoktátok magatokat óvodába...

Ti szoktátok magatokat óvodában érezni a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

Én igen,és elég szánalmasnak tartom.Mint a dedóban.6munkatársam van közvetlenül és több főnököm.Ebből a társaságból 2-tőnket egy egyén (buta is,kisebbségi is) és a főnökünk nem kedvel.Azért tűrnek még minket meg ott,mert miattunk van kész minden időben.Jó viszony alakult ki köztünk és egy másik vezető között,ezért mi kétszínűek lettünk.Mert ők útálják őt.Te jó ég....

Viszont az a kisebbségi részéről nem kétszínűség,hogy mindenkit szid a háta mögött,még a főnökünk értékeiben is tett kárt,mikor nem lett kinyalva a popsija(dolgoznia kellett,mégis egy munkahelyen mit kellene?),a főnökünk dettó.

Komolyan,ilyen nállatok is van,vagy csak sikerült kifognom egy ilyen munkahelyet életem első melóhelyéül.Kezdem unni,hogy ez megy 2éve,nem bírják felfogni....


2012. jan. 29. 07:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah,és mellesleg azzal a főnökkel is nyaliznak,akit "útálnak".
2012. jan. 29. 07:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak addig tűrném, amíg másik munkahelyet találok.

De ott is vigyázni kell, mert ma már szokás, hogy az új dolgozót elkezdik "kóstolgatni", hogy hol a határ nála, lehet, hogy ott rontottad el, és nem "rugtál vissza", amikor kellett volna.

2012. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz.

Tűrtem én 1.5évig,de az utóbbi fél évben kezd a hócipőm teli lenni.Magánügyeim végett is,munka végett is.Annyit sikerült kiharcolnom azzal,hogy kinyitottam a számat,hogy a jó barátommal dolgozok az esetek 80%-ban,a többi nem érdekel.Szünetben inkább nem is az étkezőben eszek,hanem kimegyek az udvarra a dohányzókhoz.Szinte mindig találnak egy alanyt az ott dolgozó 40 fő közül,aki éppen nem tetszik nekik.Én ezt unom.

2012. jan. 29. 09:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó! Akkor most menj át ellentámadásba, de ne nyíltan! Figyeld, hogy kikre szállnak rá ezek után, és kezdj azokkal összebarátkozni. Alkossatok egy új csoportot, előbb-utóbb ezek szerint ti lesztek többségben, és azok után együtt már erősebbek lesztek, és együtt képesek lesztek helyrepakolni a most hangadókat.
2012. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez nekem is megfordult a fejemben,de sajnos ez nem jó.

A helyzetet úgy képzeld el,hogy mindenhol vannak 6 vagy 7 fős csoportok,egy egy közvetlen főnökkel.A csoportok egymás kezei alá dolgoznak,képzelj el egy körfolyamatot.Ha egy kiszáll,akkor a többinek vége.

Én egy másik csoport vezetőjével lettem jóban,így ha én a saját főnökömmel összeveszek,engem kirúgnak(vagy minket).

Mondtam már,hogy a saját főnököm útál?Amikor hagytak volna előrébb lépni(nem mellékesen havi 30-35ezer nettó pluszom lett volna),akkor ígérgetett,hogy mehetek,majd amikor a szerződést kellett volna aláírni,visszatartott....Ja,hogy kell a lovat hajtani,de ütni is.

2012. jan. 29. 09:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz óvodába járhattál, ha erről a munkahelyi szituációról az jut eszedbe.

Én szerencsére istenes helyen dolgozom, viszonylag kis cég, minden irodai feladatra egy-egy ember van, a főnök egyben a tulajdonos is, nincs miért furkálódni, így béke és szerelem honol az egész társaságban.

2012. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 éve dolgozom egy ilyen helyen. A főnök a legviccesebb, mert minden alkalmazottja képzettebb nála. A főnöknek van egy gimnáziumi érettségije, nekünk pedig elvárás az egyetemi diploma, a mérlegképes könyvelői végzettség. Sajnos a főnököm nem az a normális fajta. Amikor szembesítem a szakmai hiányosságaival, akkor rögtön támad és beleköt mindenbe (milyen tollal írok, hova teszem a pecsétet, stb.), amibe tud. Meg lehet szokni, csak kellően lazán kell venni az ügyet.
2012. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az en fonokom olyan sznob mint az allat. Es sok olyan dolgot is velem csinaltat meg amihez o lusta!

Csak meg azt nem sajti hogy hamarosan lelepek :) hehe

2012. ápr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!