Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt aki szobalány vagy...

Van itt aki szobalány vagy szobaasszony munkakörben dolgozik kisebb-nagyobb hotelban vagy panzióban?

Figyelt kérdés

Munkabér, munkaidő és a munkakörülmények érdekelnek. Igazából mennyire vagy megelégedve ezzel? Tapasztalataid?

Mennyien dolgoztok, mennyi szabaidőtök van egy héten?Mert a szállodaiparban hétvégén is kel dolgozni. Feltételezem vezénlés szerint vagytok beosztva.


2012. febr. 3. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

en szobalanykent dolgozok, igaz kulfoldon.

hetvegen is kelle dolgozni, de heti 2 szabadnapom van.

kicsi hotelben dolgozok,27 szoba van osszesen, 3an vagyunk szobalanyok.

2012. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
En egy 4*os hotelben voltam szobalany. Budapesten. 8 oraban, netto 90 e forintert plusz 5000 minibar penz plusz jatt..kb igy volt 100. Igen hetvegen is kellett dolgozni de meg lehet szokni:) 13szobat kellett megcsinalni egy nap. Elso 3 honap nagyon kemrny volt, de bele lehet jonni es utana jo volt:)
2012. febr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Meg kérdezhetem, ha nem baj, hogy hány szobás az a szálloda és mennyien voltatok szobalányok?

Úgy tudom 100 vagy annál több szobás szálloda esetén emeletenként vannak szobalányok és szobaasszonyok, akik írányítják és ellenőrzik az ő munkájukat. Minden héten volt legalább egy szabadnap?

Illetve ami még érdekel, hogy a sok szobával rendelkező nagy szállodák esetében(4,5 csillagos)a hal, privát illetve a vendég mosdók és más helyiségek azokat gondolom nem a szobalányok takarítják.

2012. febr. 13. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
De a vendégmosdokat is mi szobalányok takaritjuk . Utolsó ! Mitképzelz talán a gondnoknők fogják takaritani ???
2014. febr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!