Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óvónőnek tényleg csak a buták...

Óvónőnek tényleg csak a buták mennek? Nem azok, akik családot szeretnének és mellé egy családbarát munkahelyet?

Figyelt kérdés
olvastam, h az óvónőin mennyi butusabb tanuló van, akik jobb ötlet híján jelentkeztek oda. Igaz ez? Szerinted az óvónők tényleg elég egyszerű emberek?
2011. dec. 18. 20:05
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
37%
igen
2011. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
47%

Felvenni éppen felveszik őket, de a buta ember nem fogja elvégezni.

Meghülyül a sok pszichológiától.

Bár nem ismerem a tantervet, anno bejelöltem én is, hogy valahová biztosan vegyenek fel, ha a tervem nem jön be, de hála a jó istennek felvettek az elsőre, amit imádok, az óvónőt fél évig sem bírtam volna, nagyon nem csípem a gyerekeket :(

2011. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
én szeretem a gyerekeket, de félek oda menni, mert azt érezném h nem a képességeimhez mért az iskola. Nem nagyképűségből, de ezt érzem. Óvónő szívesen lennék, de azt érzem h le vannak nézve, mert a nagy részük tényleg műveletlen. Tisztelet a kivételnek!!
2011. dec. 18. 20:11
 4/36 anonim ***** válasza:
61%
Nem arról van szó, hogy csak buták mennek óvónőnek, de tény hogy oda viszonylag egyszerű bekerülni.
2011. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
75%
Ez hülyeség szerintem. Én ovónő vagyok pszichológus és könyvelő diplomával, szóval gondolhatod, hogy nem vagyok buta... Egyszerűen ez jobban tetszik, ezt élvezem, és nem is akarok mást csinálni! Esetleg, ha majd egyszer úgy sikerül nyitnék egy magánovit, de ott is dolgoznék ovónőként.
2011. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
71%
Igen, igaz. Én pedagógia szakos középiskolába jártam és azok mentek óvónőnek és tanítónak, akiket nem vettek fel tanárnak az egyetemre. Persze volt nálunk is 1-2 kivétel, akiknek ez volt az életcéljuk és tényleg mindent beleadnak, de nem ez a jellemző. Ráadásul nagyon alacsony a ponthatár, a felvételi 0, gyakorlatilag bárkit felvesznek, legyen beszédhibás vagy énekelni nem tudó. Lutri az egész.
2011. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
67%
A butusabb még enyhe kifejezés...Oda minden idiótát felvesznek...Egy olyan csajt sem ismerek, aki azért ment volna oda, mert tényleg óvónő szeretne lenni, mind azt mondta, hogy máshova nem vették fel, de kell a diploma. Sajnálom azokat a gyerekeket, akiknek ilyen óvónőik lesznek
2011. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, mondom, csak éppen bekerülnek a butábbak, de nem tudják elvégezni. Ott is van követelmény. Szóval nincsenek lenézve, aki elvégzi, az igenis egy művelt ember.
2011. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
80%

Szerintem ez nem igaz, vagy aki ezt gondolja, az még nem volt egy légtérben 15 gyerekkel, akikért Ő volt a felelős!

Szerintem az, hogy fölvesznek valakit egy szakra az egy dolog, azt kell mondjam, hogy elvégezni is egy dolog, de a szakmában helyt állni már csak a jók tudnak.

Nem értem miért kell szép szakmákat leszólni és a művelőit butának nézni...

2011. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
igen, de te kiteljesedtél a tanulmányaidban, művelődtél, és mégis önszántadból választottad ezt a pályát. Szerintem ez tök jó, mert te nagyon okos vagy és tuti h jól is csinálod. De nem érezted magad rosszul az óvónőképzőben? Nem érezted h nem a te kvalitásaidhoz mértek?
2011. dec. 18. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!