Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügy-számvitel szakos...

Pénzügy-számvitel szakos hallgató vagyok, és nemsoká jön a féléves szakmai gyakorlat, milyen álláskereső portalok vannak?

Figyelt kérdés
Utolsó éves vagyok, és keresnék gyakorlati helyeket következő félévre, de nem vagyok még jártas ebben, mondanátok nekem internetes portalokat ?

2012. febr. 9. 18:08
 1/2 mmT ***** válasza:

[link]

a profession.hu és cvonline.hu szerintem a legnépszerűbbek. De azt is csinálhatnád, h a jó cégeket direktben megkeresed egy szép motivációs levéllel, csatolod a CV-det, és elmondod, h mennyire szeretnéd náluk tölteni a gyakorlatodat.

2012. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló is írja. Kinézel néhány nagyobb céget és bepróbálkozol náluk. Sok helyen van gyakorlati program és ha szerencséd van, beletanulsz és hiphop lesz állásod suli után.
2012. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!