Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Férfi légiutas kísérő? Nem...

Férfi légiutas kísérő? Nem "meleg" szakma egy férfinak? (Sok ember így látja, nem értem miért. )

Figyelt kérdés

Én lennék ez nagyon, már csak azon okokból:

1;Imádok repülni (Párszor volt szerencsém repülni, de nekem sincs mindig pénzem rep. jegyre:D)

2;Pilóta nem lehetek, lukas fog miatt.

3;Bejárnám a világot. (Ha nem is úgy, hogy megnéznék mindent az adott városban, de ott voltam, a tudat is már nekem nagyon sokat jelent.)


Mint említettem repültem párszor, de sose láttam még férfi légiutas kísérőt. Gondoltam rá, hogy nem lehet rossz a fedélzeten egy "erős kezű" ember, ha valaki bekattan, és rendet kell rakni.


2012. febr. 16. 18:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem inkább az itt a lényeg,hogy te nem tudod elfogani,hogy a szakmád "meleges".Illetve hogy nagyobb arányban vannak melegek,mint máshol.


Csak a buta embert foglalkoztat ilyesmi.

2014. jún. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Most ezzel az erővel akkor férfiként fodrásznak, sminkmesternek, színházi valakinek lenni is meleges. Attól, hogy vannak a saját csapatjukban játszók, az nem azt jelenti, hogy el is fogadottak.


És akkor itt végleg leülhetsz, kicsi B.

2014. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Szerintem te nagyon nem ebben a világban élsz.

Mi az hogy nem elfogadottak?

A munkahelyi elbeszélgetésen nem szoktak erre rákérdezni,de ha menet közben kiderül abból sincs semmi.

Tudod ez nem egy fertőző dolog,és nem is bűncselekmény:D


Amúgy részemről lezártam a vitát olyan emberrel akinek a szókincsi,kifejezőkészsége addig terjed,hogy "leülhetsz".

IQ 80 alatt.

2014. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Egy munkahelyen senki nem ezzel foglalkozik,te túlságos erre hegyezed ki a kérdést.

Meg gondolom mindenben aktuális menőséget követed.

"meleges"-primitív 80IQ-s heterók szóhasználata ez is.


Ha nem elég heterós neked ez a szakma,akkor menj a bányába,ott nem fogják azt gondolni,habár biztos ott is vannak:D

2014. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Menj el balettáncosnak, ott garantált a forró hangulat. :)
2014. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy vannak melegek? Legfeljebb azt, aki maga is hajlamos rá.

Engem nem érdekelnek, legyen az a szomszédom vagy munkatársam.

Kapcsolatom vele semmiben sem különbözik másétól, addig, ameddig normálisan viselkedik velem a mindennapokban.

Hogy otthon, máshol, más közösségben hogyan viselkedik, az nem érint, nem érdekel, az az ő szuverén joga.

És ha meleg akkor sincs előítéletem, tudomásul veszem, hogy ő más..

Ennyi.

2014. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!