Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te ugye meg tudsz élni havi...

Te ugye meg tudsz élni havi 47 000 forintból?

Figyelt kérdés

Pintér szerint is meg lehet élni 47 ezerből

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LEaMN..


2012. febr. 17. 09:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

pavelic ante


Bizonyára igazad van, de ha olyan jó és áldásos az ő tevékenységük, nem 47 ezerben maximálták volna a éhbért.

2012. febr. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ha egyedül élsz egy hitelmentes saját lakásban, (mondjuk 35 nm) van kandallód, nincs tv/net/telefon, esetleg hideg vízben zuhanyzol, akkor meg lehet élni havi 47000 forintból.
2012. febr. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért megnézhetnétek a szövegnek a környezetét is...az utcaseprők bérét emelik ennyire...de igazából miért is érdemelnének többet? 8 általánossal úgy hogy nem is nagyon csinálnak semmit amikor megyek be előadásra néha szoktam látni őket 10-en állnak körbe 1 sepreget de az is gyatrán...fel lehetne már fogni hogy ezt nem mindenkire vonatkoztatva mondta, jah és utálom az egész politikai pártelitet, mielőtt jönnének a hülyeségek hogy én biztos burzsuj kis köcsög vagyok holott sima egyetemista aki 2 helyen melózik azért hogy fent tudja tartani magát, azért jó lenne gondolkodni is egy picit, de nem várok sokat az értelmiségiek száma jelentősen csökken ami látszik azért az átlagemberek műveltségén...amúgy meg ha valaki tényleg tesz érte nem kell 47 ből élnie...
2012. febr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
És ha 10 emberből, Te lettél volna az az egy aki, becsületesen végig dolgozik, akkor nem lennél felháborodva, hogy miért általánosítanak?
2012. febr. 25. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!