Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi átlagosan az átfutási...

Mennyi átlagosan az átfutási idő (mire válaszolnak) álláspályázatnál?

Figyelt kérdés
Mennyi időt várjak maximum? Mert ugye sokszor nem válaszolnak.

2012. febr. 17. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan keresni kell és aki előbb jelentkezik korekkt feltételekkel azé vagy. Nálam volt hogy jelentkezés személyes beadása után fél évvel hívak fel hogy van egy szabad helyük.
2012. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezzel már találkoztam. Azt még elfelejtettem írni, ha mondjuk neten találtam egy hirdetést és fel van tüntetve egy időpont meddig várják a jelentkezőket, előbb megvárják azt az időpontot és egyszerre hívják be elbeszélgetésre (jobb esetben) az embereket vagy akár sorban ha valaki jóval a határidő előtt jelentkezik?
2012. febr. 17. 17:07
 3/6 mmT ***** válasza:

Szerintem ne várj a neten megadott határidőig. Érted, hátha találnak előbb vk nagyon jót, arról nem is beszélve, h lássák, h Te ilyen szuper vagy, h jóval a határidő előtt már ott van az önéletrajzod.

Ha 4 hét után nem válaszolnak, akkor sztem tuti felejtős az a pozi :(

2012. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalat azt mutatja, hogy 2 hétnél előbb még akkor sem jelentkeznek, ha irdatlan nagy betűkkel beleírják a hirdetésbe, higy sürgős és munkába állás azonnal.
2012. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, ha hiszitek ha nem, megnyugtattok ezekkel a számokkal, mert akkor még van remény :).
2012. febr. 17. 17:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Akinek tényleg kell a munkaerő, az egy héten belül szól. A jelentkezéssel meg ne várj! Rengetegen jelentkeznek ma egy állásra, kb. az első százat még fel tudják dolgozni, de aki a végén jelentkezik, annak már el se olvassák.
2012. febr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!