Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy jusson haza a bébiszitter...

Hogy jusson haza a bébiszitter, ha a szülő (k) késő éjjel ér (nek) haza?

Figyelt kérdés
több helyen is vigyázom gyerekekre. ahol az a bevált,h vmelyik szülő hazavisz kocsival. mivel budapest elég veszélyes tud lenni egy fiatal lánynak így ez nekem megfelelő. ma megyek először egy olyan helyre, ahol egyedülálló a nő, így ő nem tud hazahozni, mert akkor egyedül marad a gyerek. szerintetek ilyenkor nekem szó nélkül el kell fogadnom, h egyedül kell hazajönnöm tömegközlekedéssel 10-11kor, vagy kérhetem, h ha mondjuk 10 után ér haza, akkor hívjon nekem taxit?köszönöm
2011. nov. 17. 11:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%

Szia!

Én is bébiszittelek. Én akkor szoktam kérni taxit, ha 10 után ér haza a szülő, és ha hazafelé át kéne szállnom. Általában beleegyeznek.

Próbáld meg, maximum nemet mond...

23N

2011. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
Vagy aludj ott.
2011. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem, hogy ez a munkaadó gondja lenne. Az én fönökömet sem érdekli mivel megyek haza munka után.

... arról meg nem beszélve, hogy az életben nem biznám senki olyanra a gyerekeimet aki annyira önállótlan, hogy közlekedni nem tud egyedül (bocs, ez durván hangzik).

Kérj meg valakit a családodból, hogy vigyen haza ...

2011. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem aludhatok ott, nem a jóbarátaim. Utolsó, szerintem ez nem ugyanaz azért, és az sem önállóság kérdése, h haza tudok e jönni éjjel és megtámadnak-e ne adj Isten vagy nem. A családom vidéken lakik
2011. nov. 17. 11:35
 5/21 anonim ***** válasza:
37%

Kedves Utolsó, alapvetően igazad van, hogy nem a munkaadó gondja, hogy az alkalmazott hogyan jut haza. A bébiszittelés azért más tészta, sokszor 16-18 éves lányok vigyáznak a kicsikre. Én 23 vagyok, a nyugati felé kell hazamennem, hát mit mondjak, nem szívesen rohangászom ott este 10 után, és nem azért mert nem vagyok önálló.

Másrészt a "rendes" munkahelyemen is fizetik a bérletet, szóval...

Első voltam :)

2011. nov. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Azért egy buszra tán fel tudsz szállni, nehogymár egy Budapest-kis vidéki családod taxiutat akarj kifizettetni, enyhe túlzás lenne.
2011. nov. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
De minek ez az egész hűhő? Hívj magadnak taxit és fizesd ki a fizetésedből!
2011. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
nem a család dolga a te hazautaztatásod.gondolom van mobiltelefonod tudsz hívni taxit te is. vagy kérd meg valamelyik családtagodat/ismerősödet hogy menjen érted az hogy eddig sok helyen hazavittek csak az ő jóindulatukon múlt.
2011. nov. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
De tényleg, miért nem hívsz taxit és fizeted ki?
2011. nov. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
és mikor discóba mész vagy onnan haza akkor nem félsz éjszaka?
2011. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!