Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a Rébusz...

Mi a véleményetek a Rébusz Iskolaszövetkezetről?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dolgiztam náluk fél evig napi szinten, nem fizetik ki a béreket rendesen, aztán mehetsz sokat reklamálni a Széll Kálmán térre, akkor is, ha nem ott laksz a közelben. Fél év után untam meg, hogy havi 10 max 20000el fizettek kevesebbet. Munka mindig volt náluk, ez az egyetlen előny.
2012. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát ez remek, de am nem a munkahelytől függ megkapod -e a fizetést? mert lehet h eleve a szövetkezetbe sem jut el a pénz...
2012. febr. 21. 15:50
 3/12 anonim ***** válasza:

egy fos.


én régen dolgoztam náluk.


a tájékoztatás hiányos volt, engem szúrtak le hogy miért nem jelentkezem le, aztán lejelentkeztem mindig és a hüle pitsa megint bezsólt, h hát miért őt hívogatom a főnököt kéne... hát bazze azért őt hívtam mert ő hívott egyszer h le kéne mindig jelentkeznem, de a csökött irodista agyával azt nem mondta h nem neki, hanem a főnökének...


nah akkor a másik.

az adminisztráció is egy kbszott nagy nulla.

a melóból való kilépéskor belémkötöttek h nem jelentkeztem ki múlthéten... nah akkor már kibszottul elegem volt belőlük és szépen nyugodtan ültem és mondtam a fickónak egy pillanat és bemutatom a híváslistámat, aztán komótosan előrenyújtottam neki a telefont a hívással...


akkor voltak még olyan hibák h felhívott megint az irodista hülye pitsa h másnap máshova kéne mennem és én oda is mentem, aztán ott meg 2-en voltunk. fura is volt. ezért is engem akart leszúrni a főnök, de megmondtam neki h előző nap hívott az irodista blödsége, hogy nem tudnék-e máshova menni a szokásos helyett én meg mondtam neki h okés.


ha neten jelentkezel sose hívnak fel.

és az oldalon levő telefonszámukat egyszer sem értem el őket.


az irodában ahogy elnéztem kirakatbaba buta ribik vannak. tuti h csak azért vannak ott h a főnök megdöntögesse őket, mert egyébként olyan inkompetens blöd banda az egész, hogy hihetetlen xD


jah munka viszont legalább van...

2012. febr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nos, abból kiindulva, hogy a Rébusz tulajdonosát korábban áfa-csalásért több év felfüggesztettre ítélték, valamint ő az az ember, aki a Haladás mocskos vezérét is védi... szerintem egyértelmű, hogy milyen a Rébusz. Anno a Juszt Laci műsorában, valamint a Hír TV-ben is volt róluk szó, persze nem pozitív értelemben, több átvert diák is nyilatkozott...
2012. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
huhhh köszi a válaszokat, el fogom kerülni őket...
2012. febr. 22. 18:12
 6/12 anonim ***** válasza:
csak annyi hogy jó lenne ha kommunikálnának egymással a kollégák odabent, mert már nem tudom hanyadjára hívnak hogy hogy ment a betanulás illetve hogy tudok e ekkor és ekkor ide és oda menni...holott én már hét közepén lefixáltam az egyik csajjal a beosztásom...
2012. jún. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy gyökerek...több hozzáfűznivalóm nincs :D
2012. jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Elegem van belőlük, több mint 1 hónapja van szerződésem és nem képesek hívni. De a pólót azért megvetették velem...


17/L

2012. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kiléptem egy hónap után :D Kellenek a fenének a flegma gyöngyvirágok:D
2012. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elvették az egész havi fizetésem, és még nekem kéne fizetnem.ennek már egy éve.azóta se fizettem, nem is fogok.
2012. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!