Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek milyen munkát...

Szerintetek milyen munkát fogok így találni? Gázos a helyzet.

Figyelt kérdés

III. éves egyetemista vagyok, de mivel kifejezetten rosszul ment eddig a tanulás, úgy döntöttem, átmegyek levelezőre, és mellette dolgozni fogok. Főleg anyagi oka volt a döntésnek. 1. Már amúgy is szeretnék dolgozni.

2. Másrészt anyának nagyon kellene a havi + 10-20e FT, amit adhatnék a fizetésemből.


A probléma, ami miatt fáj a fejem, az, hogy a konzultációk ugyan jó időben vannak (3 hetente P-Szo), de mivel szakirányos is vagyok (művészeti szak), a szaktárgyak csütörtökön lesznek, és mind kötelező. :( Vagyis minden héten kötelező lenne menni, mert össze vagyunk vonva a nappalisokkal, de szerencsére megértőek voltak a szaktanárok, és mehetek csak 3 hetente csüt.-ön.


Csak eszembe jutott, hogy melyik munkaadó fogja ezt tolerálni? Azzal indítok, hogy 3 hetente ki kell hagynom 2 napot? Milyen munkát találhatok így? :S


Köszönöm a tanácsokat!


22N


2012. febr. 24. 10:48
1 2
 1/13 anonim válasza:
83%
Vmi házalás, ahol te osztod be a munkarended?
2012. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Egész nap ott kell lenned csütörtök-péntek?

Ha pl csak egész délelőtt, akkor mész du-i műszakba, vagy mondod hogy bemész hétvégén is, túlórázol...

2012. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

1.először is találj munkát

2.van végzettséged amival el tudj helyezkedni ?!

3.nem tolerálják egyeltalán,főleg ha így indítassz

4.én sem alkalmaznék egy sima érettségivel rendelkezőt,főleg így

2012. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:


Igen, egész nap.:S Ma is 17-20.00-ig van az utolsó mai órám.

2012. febr. 24. 11:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy megsúgom, hogy iszonyat nehéz most munkát találni, pláne végzettség nélkül. Még a takarításhoz is OKJ végzettség kell.... Diákmunkát nem tudnál vállalni?
2012. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Én annak is örülnék, csak levelezős diáknak nem tudom, hogy adnak-e jogviszony igazolást, ami alapfeltétele a diákmunkának. :S

2012. febr. 24. 11:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha levelezősre jársz, akkor nem tudsz diákmunkát találni, ugyanis csak nappalisokat vesznek fel diákmunkára. Tetejére fizetheted magad utána a Tb-t is, ami kb. havi 5000 Ft, de már lehet több. Sőt, diákbérletet sem vehetsz igénybe helyi közlekedés esetén. Rendes munkát találni pedig nagyon nehéz. Szóval jól gondolod meg...
2012. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
vállalkozhatnál
2012. febr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
kérj egyéni tanrendet, és maradj nappalin
2012. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az egyéni tanrend..van olyan egyetemista ismerősöm aki maradt nappalin, de a levelezősökhöz jár. S így hétfő-péntekig tud dolgozni...Vagy, olyan munkát keresel ahol megoldható a beosztásbeli rugalmasság.
2012. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!